Debiut naszego wychowanka w Fortuna 1 lidze!

Debiut Dominika Stępnia na zapleczu ekstraklasy.

25 lipca Środkowy pomocnik w 70. minucie zastąpił Meika Karwota, wchodząc na boisko na ostatnie 20 minut pojedynku w Niepołomicach.

FOTO: Radomiak

Dominik na początku lipca podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z 1 ligowym Radomiakiem. Wcześniej trenował z drużyną występującą na zapleczu Ekstraklasy. Pomocnik wyróżniał się w IV-ligowych rezerwach Zielonych, dostając szansę od trenera Dariusza Banasika, która teraz przeobraziła się w debiut na 1-ligowych boiskach.

FOTO: Radomiak

Dominik w naszym klubie trenował pod okiem trenera Marka Oczkowskiego, grał w lidzie wojewódzkiej.

FOTO: Radomiak

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką!

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT