Remis w pierwszym meczu ligowym FOTORELACJA

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ – JODŁA JEDLNIA 2:2 (1:1)⚽️ Gryczka (41′)⚽️ Stępień (65′)👕 Kozieł – Adamczyk (34′ Walaszczyk), Jopek, Piskorz, Trojanowski, Gryczka, Grabowski, Stępień, Sowa, Nowak, Kwaśnik (75′ Okoń).I Połowa:Spotkanie Jodła rozpoczęła od wysokiej presji na Zwoleniance, ciągle próbowali zaskoczyć naszego bramkarza lecz szczęście nie dopisało. W drugiej minucie meczu Dominik Kozieł faulował w swoim polu jednego z zawodników Jodły, co skutkowało rzutem karnym dla gości. Jednakże nasz bramkarz za chwilę zrehabilitował się i wyczuł intencje strzelejacego. Niespełna kwadrans później strzałem po ziemi z dystansu goście zaskoczyli bramkarza i objęli prowadzenie. Piec minut później zaatakowali gospodarze. Mateusz Gryczka wspaniałym strzałem z kąta pod poprzeczke pokonał bramkarza Jodły i wyrównał rezultat do przerwy. II połowa:Na drugą połowę Zwolenianka wyszła odważniej i zaczęła stawiać warunki. Po pierwszej połowie podbudowali się i zaczęli częściej przebywać i atakować bramkę Jodły. W 64′ minucie Daniel Walaszczyk dośrodkowując piłkę z rzutu rożnego wymierzył na głowę Mikołaja Stępnia, który wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Reszta połowy nerwowa i wyrównana, obie drużyny na swój sposób próbowały zaskoczyć i objąć stery. Na dziesięć minut przed ostatnim gwizdkiem Daniel Winiarski kąśliwym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego pokonał goalkeepra gospodarzy i mecz znów zszedł na tory remisu.Ostatecznie podział punktów w pierwszej kolejce Tymex Ligi Okręgowej. W sobotę, punkt 11 mecz drugiej kolejki na boisku LKS-u Promna.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT