Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Wysoka porażka i remis w dwóch ostatnich meczach ligowych

W ramach 4 kolejki Tymex ligi okręgowej nasza drużyna zmierzyła się na wyjeździe z Powiślanką Lipsko. Mecz odbył się bez kibiców z powodu czerwonej strefy w powiecie lipski. Jako pierwsi zdobyliśmy bramkę i wyszliśmy na prowadzenie po bramce Łukasza Furgi. Gospodarze szybko odpowiedzieli i wynik do przerwy to 1:1. Druga połowa to już całkowita dominacja gospodarzy. W około 60 minucie tracimy bramkę na 2:1. Potem strzelali już tylko gospodarze i mecz zakończył się wynikiem 8:1 dla Powiślanki Lipsko.

Skład: Kozieł – Adamczyk, Jopek, Trojanowski, Sowa, Gryczka, Grabowski, Stępniewski, Żdżalik, Furga, Nowak

Ponadto grali: Krawczyk, Piskorz, Kwaśnik, Stępień, Walaszczyk

Bramki: Furga

W środę 26 sierpnia pierwsza drużyna zagrała zaległy mecz z LKS-em Promna. Mecz zaczął się bardzo dobrze dla gospodarzy i szybko wyszli na prowadzenie 1:0, które utrzymało się do przerwy. Dobrą zmianę dał Patryk Kwaśnik, który pojawił się na boisku i zaraz po tym strzelił na 1:1. To nie była jedyna bramka rezerwowego w tym meczu. potem na dwubramkowe prowadzenie wyszli goście. Bramkę kontaktową zdobył Mikołaj Stępień, który wszedł z ławki. Wynik ustalił Łukasz Furga. Mecz zakończył się wynikiem 3:3. Już w sobotę podopieczni Roberta Rogali na własnym boisku zagrają z Iłżanką Kazanów. Początek meczu o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Parkowej.

Skład: Kozieł – Adamczyk, Jopek, Trojanowski, Piskorz, Żdżalik, Grabowski, Stępniewski, Furga, Gryczka, Nowak

Ponadto grali: Stępień, Kwaśnik, Walaszczyk

Bramki: Kwaśnik, Stępień, Furga

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT