Porażka na własnym boisku z mocną Energią Kozienice!!! Fotorelacja

Zwolenianka Zwoleń – Enea Energia Kozienice 1:3 (0:1)

bramki: Mikołaj Stępień 87′ – Bartłomiej Książek 45′, Hubert Śliwiński 64′, Patryk Starzyk 85′

żółte kartki: Śliwiński, Wrzosek (na ławce), Walisiewicz

sędzia: Jarosław Gromek

Zwolenianka: Kozieł – Adamczyk (69′ Sowa), Jopek, Trojanowski, Piskorz (79′ Sekuła), Grabowski, Furga, Gryczka (59′ Kiraga), Zdżalik (85′ Walaszczyk), Stępniewski (72′ Stępień), Kwaśnik (46′ Nowak)

Energia: Majos – Grot, Lament, Puzianowski (46’ Wójcik), Wasilewski (85‘ Fusiek), Kalinka, Walisiewicz, Śliwiński (78’ Starzyk), Kołodziejczyk (85’ Pietrzyk),Książek, Czerwiński

2 września Zwolenianka rozegrała zaległy mecz 3 kolejki Tymex Ligi Okręgowej. Rywalem piłkarzy Roberta Rogali był zespół Energii Kozienice. Pierwsza połowa spotkania upłynęła pod znakiem nieznacznej dominacji gości, która została udokumentowana w czterdziestej piątej minucie rywalizacji, gdy do siatki trafił Bartłomiej Książek. W drugiej połowie, pomimo walki ze strony Zwolenianki to Energia narzuciła swój styl gry. W sześćdziesiątej czwartej minucie spotkania do bramki drogę odnalazł Hubert Śliwiński. Prowadzenie na 0:3 podwyższył Patryk Starzyk, który popisał się skutecznym strzałem z dystansu. Bramkę honorową dla Zwolenianki zdobył niedługo przed końcem Mikołaj Stępień. Mecz zakończył się wynikiem 1:3.Kolejnym wyzwaniem dla naszego zespołu będzie wyjazdowe starcie z Orłem Wierzbicą.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT