Gryf Policzna  – Zwolenianka Zwoleń

Sobota, godz: 13:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

Ostatnie wyniki 2019/2020

Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń 1:1

Po 9 meczach drużyna Młodzika D1 zajmuje 4 miejsce w tabeli. Wyniki, tabela!!!

W pierwszej kolejce podopieczni trenera Marka Oczkowskiego pauzowali.

W meczu drugiej kolejki, który co prawda nie był pierwszym meczem w sezonie rozegranym przez naszych młodych piłkarzy przegraliśmy po wyrównanym meczu Z Bronią II Radom (ciekawostka: trenowaną przez zawodnika drużyny seniorskiej Zwolenianki: Marcina Trojanowskiego) 1:2.

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom 1:2

Bramki: Marcel Kościelniak 52′

Skład: Robert Lasek, Marcel Stępień, Patryk Domański, Marcel Kościelniak, Marcel Markiewicz, Szymon Mistygacz, Krystian Muszyński, Kuba Serafin, Aleksander Wierzbicki.

Ponadto grali: Oskar Grudziński, Roksana Gunia, Jakub Markowski, Piotr Muszyński, Mateusz Stępień, Michał Stępień, Dawid Traczyk.

28 sierpnia 2020 rok trzecia kolejka i pewna wygrana w derbach powiatu 1:3 z Gryfem Policzna.

Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 1:3

Bramki: Marcel Kościelniak 42′, Dawid Traczyk 52′, Marcel Stępień 57′.

Skład: Patryk Domański, Oskar Grudziński, Roksana Gunia, Marcel Kościelniak, Marcel Markiewicz, Jakub Markowski, Szymon Mistygacz, Piotr Muszyński, Krystian Muszyński.

Ponadto grali: Marcel Stępień, Kacper Przepiórzyński, Kuba Serafin, Mateusz Stępień, Michał Stępień, Dawid Traczyk, Aleksander Wierzbicki.

4 kolejka i niestety wysoka porażka na własnym terenie z Energią II Kozienice.

Zwolenianka Zwoleń – Enea Energia II Kozienice 1:7

Bramki: Aleksander Wierzbicki 35′.

Skład: Robert Lasek, Olaf Liberski, Marcel Kościelniak, Marcel Markiewicz, Jakub Markowski, Szymon Mistygacz, Kacper Przepiórzyński, Olek Różalski, Aleksander Wierzbicki.

Ponadto grali: Marcel Stępień, Roksana Gunia, Piotr Muszyński, Krystian Muszyński, Kuba Serafin, Dawid Traczyk.

5 kolejka, 5 września i drugie wyjazdowe zwycięstwo, tym razem z Drogowcem Jedlińsk.

Drogowiec Jedlińsk – Zwolenianka Zwoleń 1:3

Bramki: Marcel Kościelniak 36′, Olaf Liberski 38′, Robert Lasek 60′.

Skład: Marcel Stępień, Patryk Domański, Marcel Kościelniak, Piotr Muszyński, Krystian Muszyński, Olek Różański, Kuba Serafin, Dawid Traczyk, Aleksander Wierzbicki.

Ponadto grali: Robert Lasek, Olaf Liberski, Jakub Gajowiak, Roksana Gunia, Marcel Markiewicz, Jakub Markowski, Szymon Mistygacz, Kacper Przepiórzyński.

Zwycięstwa u siebie niestety dalej nie ma. w 6 kolejce po dobrej grze ulegamy na własnym boisku Centrum Radom 1:2.

Zwolenianka Zwoleń – Centrum Radom 1:2

Bramki: Piotr Muszyński 21′.

Skład: Marcel Stępień, Patryk Domański, Marcel Kościelniak, Piotr Muszyński, Krystian Muszyński, Olek Różalski, Kuba Serafin, Dawid Traczyk, Aleksander Wierzbicki.

Ponadto grali: Robert Lasek, Olaf Liberski, Marcel Markiewicz, Szymon Mistygacz, Mateusz Stępień, Michał Stępień.

7 kolejka i najwyższe jak do tej pory zwycięstwo, wygrywamy z KS Potworowem aż 0:8.

KS Potworów – Zwolenianka Zwoleń 0:8

Bramki: Dawid Traczyk 15′, 57′, Marcel Markiewicz 34′, Marcel Kościelniak 38′, Kuba serafin 42′, Jakub Markowski 45′ Szymon Mistygacz 50′, Krystian Muszyński 57′.

Skład: Marcel Stępień, Patryk Domański, Marcel Kościelniak, Marcel Markiewicz, Piotr Muszyński, Kuba Serafin, Michał Stępień, Dawid Traczyk, Aleksander Wierzbicki.

Ponadto grali: Roksana Gunia, Jakub Markowski, Szymon Mistygacz, Krystian Muszyński, Mateusz Stępień.

8 kolejka to pauza naszego zespołu.

Najbliższy mecz podopiecznych trenera Marka Oczkowskiego odbędzie się 5 września o godzinie 16:30 w Zwoleniu. Młodzi piłkarze podejmą Gryf Policzna w ramach 10 kolejki w ramach drugiej ligi okręgowej D1 Młodzik Grupa 1. 9 kolejka zostanie rozegrana 12 października i wtedy spróbujemy zrewanżować się Broni II Radom. Pomiędzy 10 a 9 kolejką, a dokładnie 10 października młodzików czeka mecz z Eneą Energią II Kozienice w ramach 11 kolejki.

Tabela: