Raport z lig młodzieżowych #1

Juniorzy B1

10 października o godzinie 14 na boisku rywala nasi juniorzy ulegli miejscowemu KS Jastrząb 6:4

Trampkarze C1

Dziś 12 października rozegrają mecz u siebie z Video Ciepielów, wynik z tego meczu w kolejnym raporcie.

Młodzik D1

Drużyna prowadzona przez Marka Oczkowskiego w meczu rewanżowym, trochę się zrehabilitowała i po pierwszej porażce 1:7 zremisowali na wyjeździe 3:3 z Energią Kozienice.

Bramki: Wszystkie 3 bramki zdobył Marcel Kościelniak.

Skład: Marcel Stępień, Patryk Domański, Patryk Kościelniak, Marcel Markiewicz, Szymon Mistygacz, Piotr Muszyński, Krystian Muszyński, Dawid Traczyk, Aleksander Wierzbicki, Michał Stępień, Mateusz Stępień, Olek Różański, Jakub Markowski, Oskar Grudziński.

Młodzik D2

7 października młodzi piłkarze na własnym boisku ulegli drużynie UKS Młodzika 18 Radom 0:3.

Skład: Marcel Stępień, Michał Stępień, Kacper Przepiórzyński, Szymon Mistygacz, Jakub MArkowski, Robert Lasek, Roksana Gunia, Oskar Grudziński, Jakub Gajowiak, Adrian Szymański, Marcel Markiewicz, Olaf Liberski, Błażej Kacperczyk.

E1 Orlik

10 października zawodnicy drużyny E1, której trenerem jest Michał Sowa dość wysoko przegrali na własnym boisku. Zwolenianka E1 – Młodzik 18 Radom 1:8. Jedyną bramkę zdobył Aleksander Pawelec.

Skład: Antek Wólczyński, Aleksander Pawelec, Dawid Lis, Kacper Kupis, Kacper Chołuj, Franciszek Babut, Oskar Kupis, Maksymilian Serafin, Karol Rzeszot, Piotr Pyciarz, Aleksander Piorun, Patryk Lewandowski, Wiktor Głuszek, Jan Oleksik

E2 Orlik

Drużyna ta już wcześniej zakończyła ligę: bilans to: 0 porażek, 2 remisy i 2 zwycięstwa.

Skład: Jan Baran, Wojciech Gajowiak, Michał Grzeszczyk, Aleksander Jaworski, Bartosz Karolczuk, Jan Lenart, Piotr Makuch, Bruno Markiewicz, Jan Markowski, Krzysztof Molendowski, Aleksander Pereta, Jan Płachta, Wiktor Przepiórzyński, Franciszek Puk, Jan Sikora, Aleksander Szlachtowicz, Igor Wierzbicki.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT