Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

Pomimo deszczu wczoraj swoje mecze rozegrali trampkarze i młodzicy.

Drużyna trampkarzy prowadzona przez Marcina Guza na własnym boisku zmierzyła się z Video Ciepielów. Po wyrównanym meczu wygrywamy 3:2 po bramkach: Igor Domagały, Kacpra Maciejczyka i Jana Kniecia.

Skład: Igor Domagała, Kacper Maciejczyk, Jan Knieć, Dominik Bańkowski, Mikołaj Maciaszek, Danie Matysiak, Artur Michalczyk, Mateusz Paduch, Oskar Papiewski, Patryk Sobieszek, Maksymilian Talarek.

Ponadto grali: Maciej Rosicki, Szymon Budniak, Maksymilian Molga.

12 października na wyjeździe grali równie zawodnicy młodzika D1. Niestety podopieczni trenera Marka Oczkowskiego ulegli Broni II Radom, którą prowadzą: Daniel Grymuła i Marcin Trojanowski (zawodnik naszego klubu) 0:1.

Zwolenianka wystąpiła w następującym składzie: Patryk Domański, Robert Lasek, Marcel Kościelniak, Marcel Markiewicz, Jakub Markowski, Szymon Mistygacz, Mateusz Stępień, Dawid Traczyk, Aleksander Wierzbicki, Olek Różański, Michał Stępień.