Raport młodzieżowy #2

Junior B1

12 kolejkę w II Lidze Okręgowej B1 Juniorów Młodszych rozegrali podopieczni Krzysztofa Oczkowskiego. 18 października juniorzy naszego klubu w derbach powiatu pokonali na własnym boisku Iłżankę Kazanów 4:0. Bramki zdobywali: 2x MArcel Marczak, Jakub Opiela i Maciej Molendowski.

Tabela:

Trampkarz C1

Również jak starsi koledzy trampkarze 18 października na własnym boisku pokonali Legion Suskowola 5:0.

Skład: Maciej Rosicki, Igor Domagała, Jan Knieć, Mikołaj Maciaszek, Kacper Maciejczyk, Daniel Matysiak, Artur Michalczyk, Mateusz Paduch, Oskar Papiewski, Patryk Sobieszek, Maksymilian Talarek, Dominik Bańkowski, Maciej Chrzanowski, Maksymilian Molga, Piotr Szczepanik.

Trener: Marcin Guz.

Bramki: 3x Igor Domagała, 2x Kacper Maciejczyk.

Tabela:

Galeria zdjęć:

Młodzik D1

Chłopcy z drużyny D1 swój mecz rozegrają 31 października na własnym boisku, a ich rywalem będzie zespół z Jedlińska (GKS Drogowiec Jedlińsk). Początek meczu o godzinie 11:00.

Młodzik D2

Mecz przełożony

Orlik E1

16 października chłopcy i dziewczęta z rocznika 2010 ulegli Radomiakowi S.A II 11:4. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Aleksander Pawelec, Kacper Chołuj, Karol Rzeszot, Jan Oleksik.

Skład: Antek Wólczyński, Aleksander Pawelec, Dawid Lis, Patryk Lewandowski, Kacper Kupis, Kacper Chołuj, Franciszek Babut, Maksymilian Serafin, Karol Rzeszot, Piotr Pyciarz, Wiktor Głuszek, Jan Oleksik, Anna Szarpak.

Trener: Michał Sowa.

Tabela:

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT