Najbliższe mecze

18 kwietnia

Sparing

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom 

Boisko MOSIR w Radomiu

Mecz bez udziału publiczności!

Ostatnie wyniki 2020/2021

Iłżanka Kazanów – Zwolenianka Zwoleń 0:5

Zwolenianka C1 – Gracja Tczów 0:2

Zwolenianka B1 – Oskar Przysucha 0:1

Oskar Przysucha – Zwolenianka D2 0:5

Niestety porażka w ostanim meczu rudny jesiennej! FOTO

W sobotę nasi piłkarze odrobili zaległości. W derbach powiatu Zwoleńskiego zmierzyli się z Gryf Policzna. Po bardzo dobrym i wyrównanym meczu przegrywamy w Policznie 4:3. Goście 2 ostanie bramki zdobyli w 10, po czerwonej kartce Bartosza Gajdy. W zespole gości można było zobaczyć kilku naszych wychowanków m.in. Patryka Wójcika, Jakuba Maika czy Łukasza Tęcze. Bramki dla nas zdobywali: 2x Łukasz Furga i Marcin Trojanowski.

Wystąpiliśmy w następującym składzie:

Jest nad czym pracować w zimie, aby na wiosnę lepiej punktować. Rundę kończymy na 13 miejscu z dorobkiem 19 punktów.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT