Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Niestety porażka w ostanim meczu rudny jesiennej! FOTO

W sobotę nasi piłkarze odrobili zaległości. W derbach powiatu Zwoleńskiego zmierzyli się z Gryf Policzna. Po bardzo dobrym i wyrównanym meczu przegrywamy w Policznie 4:3. Goście 2 ostanie bramki zdobyli w 10, po czerwonej kartce Bartosza Gajdy. W zespole gości można było zobaczyć kilku naszych wychowanków m.in. Patryka Wójcika, Jakuba Maika czy Łukasza Tęcze. Bramki dla nas zdobywali: 2x Łukasz Furga i Marcin Trojanowski.

Wystąpiliśmy w następującym składzie:

Jest nad czym pracować w zimie, aby na wiosnę lepiej punktować. Rundę kończymy na 13 miejscu z dorobkiem 19 punktów.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT