Tak jesienią grała młodzież!

Z siedmiu drużyn młodzieżowych aż sześć brało udział w rozgrywkach organizowanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Były zwycięstwa, porażki  i remisy,  piękne gole i akcje. Poniżej wyniki tabele i składy poszczególnych drużyn.

Junior B1

Podopieczni trenera Krzysztofa Oczkowskiego to najstarszy z roczników młodzieżowych w klubie. W tej drużynie grają chłopcy z roczników 2005/2004. Jesienią występowali w II Lidzie Okręgowej B1 Junior Młodszy i na koniec zajęli 1 miejsce wyprzedzając o 3 punkty drugiego w tabeli Oskara Przysucha.

Wyniki:

1 kolejka:
Zwolenianka Zwoleń – Pauza

2 kolejka:

Zwolenianka Zwoleń – Oskar Przysucha 4:0

3 kolejka:

Mogielanka Mogielnica – Zwolenianka Zwoleń 0:4

4 kolejka:

Zwolenianka Zwoleń – KS Jastrząb 11:2

5 kolejka:

Iłżanka Kazanów – Zwolenianka Zwoleń 2:6

6 kolejka:

Zwolenianka Zwoleń – GKS Belsk Duży 3:0 (WO)

7 kolejka:

AS Radomiak – Zwolenianka Zwoleń 3:3

8 kolejka:

Zwolenianka Zwoleń – Pauza

9 kolejka:

Oskar Przysucha – Zwolenianka Zwoleń 0:3 (WO)

10 kolejka:

Zwolenianka Zwoleń – Mogielanka Mogielnica 3:0 (WO)

11 kolejka:

KS Jastrząb – Zwolenianka Zwoleń 6:4

12 kolejka:

Zwolenianka Zwoleń – Iłżanka Kazanów 4:0

13 kolejka:

GKS Belsk Duży – Zwolenianka Zwoleń 1:5

14 kolejka:

Zwolenianka Zwoleń – AS Radomiak 0:5

Juniorzy na wiosnę będą występować w I Lidze Okręgowej B1 Junior Młodszy.

Tabela:

Trampkarz C1

Drużyna złożona z chłopców z roczników 2006/2007, których trenerem jest Marcin Guz występowała w II Lidzię Okręgowej C1 Trampkarz w Grupie 2. Na koniec zajęli 2 miejsce ze stratą 3 punktów do zespołu Video Ciepielów. Trampkarze 4 razy zwyciężyli,  2 razy zremisowali i 2 razy odnieśli porażkę. Na wiosnę chłopcy znów będą występować w tej samej lidze.

Wyniki:
1 kolejka:

Zwolenianka Zwoleń – Pauza

2 kolejka:

Zwolenianka Zwoleń – Zawisza Sienno 1:3

3 kolejka:

Video Ciepielów – Zwolenianka Zwoleń 6-2

4 kolejka:

Zwolenianka Zwoleń – Skaryszewianka Skaryszew 3:1

5 kolejka:

Legion Suskowola – Zwolenianka Zwoleń 3:17

6 kolejka:

Zwolenianka Zwoleń – Pauza

7 kolejka:

Zawisza Sienno – Zwolenianka Zwoleń 1:1

8 kolejka:

Zwolenianka Zwoleń – Video Ciepielów 3:2

9 kolejka:

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka Zwoleń 3:5

10 kolejka:

Zwolenianka Zwoleń – Legion Suskowola 5:0

Tabela:

Młodzi D1

Na 4 miejscu swoją ligę skończyli podopieczni trenera Marka Oczkowskiego. Czternaście rozegranych meczy a w tym 6 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek co razem dało 19 punktów. Drużyna na wiosnę będzie występowała na tym samym poziomie rozgrywkowym.

Wyniki:

Kolejka 1:

Zwolenianka Zwoleń – Pauza

Kolejka 2:

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom 1:2

Kolejka 3:

Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 1:3

Kolejka 4:

Zwolenianka Zwoleń – ENEA Energia Kozienice II  1:7

Kolejka 5:

Drogowiec Jedlińsk – Zwolenianka Zwoleń 1:3

Kolejka 6:

Zwolenianka Zwoleń – Centrum Radom 1:2

Kolejka 7:

KS Potworów – Zwolenianka Zwoleń 0:8

Kolejka 8:

Zwolenianka Zwoleń – Pauza

Kolejka 9:

Broń II Radom – Zwolenianka Zwoleń 1:0

Kolejka 10:

Zwolenianka Zwoleń – Gryf Policzna 3:0

Kolejka 11:

ENEA Energia Kozienice – Zwolenianka Zwoleń 3:3

Kolejka 12:

Zwolenianka Zwoleń -Drogowiec Jedlińsk 4:2

Kolejka 13:

Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń 1:0

Kolejka 14:

Zwolenianka Zwoleń – KS Potworów 3:0

Tabela:

Młodzik D2

W I Lidzie Okręgowej Młodzik D2 w grupie pierwszej, wysokie drugie miejsce zajęli nasi zawodnicy, którzy również trenują pod okiem trenera Marka Oczkowskiego. Do miejsca premiowanego awansem na wyższy szczebel rozgrywkowy zabrakło jednak aż 8 punktów. Ligę zdominowała drużyna Młodzika Radom. W tym wieku wyniki jednak nie są najważniejsze. W nowym sezonie zawodnicy dalej będą występować na poziomie I ligi, będą jednak mieli duże szanse na awans do ligi Wojewódzkiej.

Wyniki:

Kolejka 1:

Zwolenianka Zwoleń – AS Strikers 2:2

Kolejka 2:

Zwolenianka Zwoleń – KS Warka 3:1

Kolejka 3:

Młodzik 18 Radom – Zwolenianka Zwoleń 2:2

Kolejka 4:

Zwolenianka Zwoleń – Jedlnia Dzieciom 16:3

Kolejka 5:

Jastrząb Głowaczów – Zwolenianka Zwoleń 2:1

Kolejka 6:

AS Strikers – Zwolenianka Zwoleń 2:2

Kolejka 7:

KS Warka – Zwolenianka Zwoleń 1:2

Kolejka 8:

Zwolenianka Zwoleń – Młodzik 18 Radom 0:3

Kolejka 9:

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka Zwoleń 1:6

Kolejka 10:

Zwolenianka Zwoleń – Jastrząb Głowaczów 3:1

Tabela:

Orlik E1

Niestety początki bywają trudne. Podopieczni trenera Michała Sowy zajęli ostatnie miejsce w lidze ale na pewno zebrali dużo doświadczenia. Wyniki nie są najważniejsze a praca na treningach zapewne w przyszłości zaowocuje. Chłopcy w każdym meczu dawali z siebie 100% ale czasami po prostu  nie idzie.  Chłopcy odnieśli 2 zwycięstwa i 8 razy uznali wyższość rywala. Na wiosnę będą występować w tej samej lidze.

Wyniki:

Kolejka 1:

Zwolenianka Zwoleń – AS Radomiak 0:5

Kolejka 2:

Zwolenianka Zwoleń – Zawisza Sienno 12:5

Kolejka 3:

Młodzik 18 Radom II – Zwolenianka Zwoleń 12:0

Kolejka 4:

Zwolenianka Zwoleń – Radomiak S.A II 6:5

Kolejka 5:

Broń Radom – Zwolenianka Zwoleń 3:2

Kolejka 6:

AS Radomiak – Zwolenianka Zwoleń 9:5

Kolejka 7:

Zawisza Sienno – Zwolenianka Zwoleń 5:4

Kolejka 8:

 Zwolenianka Zwoleń – Młodzik 18 Radom II 1:8

Kolejka 9:

Radomiak S.A II – Zwolenianka Zwoleń 11:4

Kolejka 10:

Zwolenianka Zwoleń – Broń Radom 5:10

Tabela:

Orlik E2:

Podopieczni trenera Adriana Zdżalika to najmłodsza drużyna w klubie, która brała udział w rozgrywkach. W tym roczniku wynik kompletnie nie miał znaczenia, liczyło się aby zawodnicy grali jak najwięcej i się rozwijali. Nie było punktów, tabeli ani nawet rewanżów. Nasza drużyna składała się z chłopców urodzonych w 2011 i 2012 roku oprócz 4 meczy w ramach rozgrywek rozegrali kilka bardzo pożytecznych sparingów, z wymagającymi przeciwnikami.

Wyniki:

Kolejka 1:

Zwolenianka Zwoleń – Pauza

Kolejka 2:

Zwolenianka Zwoleń – Wisła Chotcza 12:0

Kolejka 3:

Video Ciepielów – Zwolenianka Zwoleń 1:15

Kolejka 4:

Zwolenianka Zwoleń – Polonia Iłża 5:5

Kolejka 5;

Lider Lipsko – Zwolenianka Zwoleń 3:3

Żaki

W naszym klubie trenują również najmłodsi, którzy nie biorą udziału w żadnych rozgrywkach. Zawodników jest coraz więcej. Chłopcy bardzo chętnie biorą udział w zajęciach. Trenerem grupy jest Łukasz Furga.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT