Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Szczęśliwego nowego roku!

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Zwolenianki Zwoleń składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim zawodnikom, trenerom, działaczom oraz sympatykom. Aby nigdy nie odstępowała Was nadzieja na lepsze jutro i wiara w to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Życzymy wszechogarniającej miłości zarówno od ludzi jak i do ludzi. Aby otaczały Was osoby, które będą dla Was motorem do działania. Życzymy również siły, bo to od niej zależy jaki ten rok będzie. Pamiętajcie wszystkie sukcesy ostatnich 12 miesięcy, by móc je powtórzyć i wszystkie porażki, by móc ich uniknąć. Ponadto spełnienia marzeń – tych małych, o których wstydzimy się mówić głośno i tych wielkich, które być może teraz wydają się niemożliwe do spełnienia. Szczęśliwego nowego roku i do zobaczenia na stadionie!

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT