Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

Podziękowanie dla firmy WIP-GROUP!

MIEJSKI  KLUB  SPORTOWY

„ZWOLENIANKA”

ZWOLEŃ

PODZIĘKOWANIE

Miejski Klub Sportowy „Zwolenianka” Zwoleń oraz zawodnicy grupy „młodzików” rocznik 2008/2009, składają najserdeczniejsze podziękowania Firmie

WIP  Sp. z o.o. S.K

ul. Przemysłowa 3a

Aleksandrów Kujawski,

za wsparcie finansowe, które pozwoliło na zakup dresów treningowych dla całej drużyny  trenującej w Naszym Klubie.

Sport, zwłaszcza dla młodych ludzi, to jedna z dróg do rozwoju i samorealizacji. Jednak, aby go uprawiać, potrzebny jest sprzęt. Budżet Klubu najczęściej nie pozwala na wiele. W takich sytuacjach ludzie dobrej woli mogą służyć pomocą.

Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za okazane wsparcie. Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa… wtedy proste – dziękujemy – zawiera wszystko, co chcemy wyrazić.

Prezes Zarządu

Paweł Pilecki