Zwolenianka Zwoleń – GKS Orzeł Wierzbica

Zwolenianka Zwoleń – Iskra Gózd 1:3

Zwolenianka II Zwoleń – LZS Zalesice 8:0

LKS Promna  – Zwolenianka B1 6:3

Porażka, zwycięstwo i remis w grach sparingowych!

30 stycznia podopieczni trenera Rogali zagrali swój pierwszy sparing w okresie przygotowawczym. Rywalem była bardzo mocna drużyna Cisowianki Drzewce. Po wyrównanym meczu przegraliśmy 0:1.

Tydzień później nasza drużyn zwyciężyła z czołową drużyna A klasy Polonią Iłża. Bramki dla naszego zespołu zdobyli zawodnicy, którzy na boisku pojawili się w drugiej połowie Patryk Kwaśnik i Jakub Bańkowski.

Zwolenianka Zwoleń – Polonia Iłża 2:1

Bramki: Patryk Kwaśnik, Jakub Bańkowski.

Skład: Krawczyk – Sowa, Jopek, Sekuła, testowany – Walaszczyk, Furga, Trojanowski, Stępniewski, testowany – Zdżalik + Kozieł, Bańkowski, Kwaśnik, Gryczka, Kiraga, Piskorz, Grabowski, Kusio, Miękus, Magierek

Dziś zawodnicy ze Zwolenia podejmowali mocnego rywali z Świętokrzyskiej IV ligi. Mecz był dość wyrównany. Mało klarownych sytuacji z obu stron, o czym świadczy wynik 0:0.

Skład: Krawczyk – Adamczyk, Jopek, Sekuła, Piskorz, Grabowski, Trojanowski, Kiraga, Walaszczyk, Zdżalik, Wójcik + Kozieł, Bańkowski, Miękus, Kusio, Magierek, Sowa