Najbliższe mecze

Ostatnie wyniki 2021/2022

Enea Energia II Kozienice – Zwolenianka Zwoleń 8:1

Minimalna porażka w springu II drużyny!

Dziś o godzinie 13:00 swój sparing rozegrali podopieczni trenera Marka Oczkowskiego. Na boisku w Puławach zmierzyli się z występującą w klasie A Wisłą Chotcza. Po bardzo dobrym uderzeniu Daniela Walaszczyka szybko wyszliśmy na prowadzenie, które utrzymało się do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie zabrakło koncentracji i dokładności czego skutkami były trzy strzelone bramki przez zawodników z Chotczy. Bramkę kontaktową po błędzie bramkarza rywali zdobył Dawid Magierek. Jest nad czym pracować ale do ligi zostało jeszcze bardzo dużo czasu, zapewne trener zrobi wszystko aby drużyna była jak najlepiej przygotowana do batalii w klasie B.

Bramki: Daniel Walaszczyk, Dawid Magierek.

Skład: Walaszczyk K, Wargacki, Miękus, Gryka, Walaszczyk D, Bańkowski, Kusio K, Toporek, Magierek, Przepiórka, Domagała + Kusio J, Furga, Paciejewski, Krawczyk.

 

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT