Najbliższe mecze

5 maja

Zwolenianka Zwoleń – GKS Orzeł Wierzbica 

Boisko rywala, godz. 17:00

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

Zwolenianka Zwoleń – Iskra Gózd 1:3

Zwolenianka II Zwoleń – LZS Zalesice 8:0

LKS Promna  – Zwolenianka B1 6:3

Minimalna porażka w springu II drużyny!

Dziś o godzinie 13:00 swój sparing rozegrali podopieczni trenera Marka Oczkowskiego. Na boisku w Puławach zmierzyli się z występującą w klasie A Wisłą Chotcza. Po bardzo dobrym uderzeniu Daniela Walaszczyka szybko wyszliśmy na prowadzenie, które utrzymało się do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie zabrakło koncentracji i dokładności czego skutkami były trzy strzelone bramki przez zawodników z Chotczy. Bramkę kontaktową po błędzie bramkarza rywali zdobył Dawid Magierek. Jest nad czym pracować ale do ligi zostało jeszcze bardzo dużo czasu, zapewne trener zrobi wszystko aby drużyna była jak najlepiej przygotowana do batalii w klasie B.

Bramki: Daniel Walaszczyk, Dawid Magierek.

Skład: Walaszczyk K, Wargacki, Miękus, Gryka, Walaszczyk D, Bańkowski, Kusio K, Toporek, Magierek, Przepiórka, Domagała + Kusio J, Furga, Paciejewski, Krawczyk.

 

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT