Enea Energia II Kozienice – Zwolenianka Zwoleń 8:1

Porażka w pierwszym meczu rundy rewanżowej!

Bardzo pechowo się zaczął dla nas ten mecz. Już w 9 minucie Dominik Sekuła przecinał akcję i skierował piłkę do bramki strzeżonej przez Mateusza Krawczyka. Chwilę później po rozegraniu rzutu wolnego zasłonięty bramkarz za późno zareagował i piłka wpadła do siatki.
W 32 minucie faulował bramkarz Jodły i sędzia podyktował rzut karny. Z 11 metrów nie pomylił się Igor Piskorz. za moment powinno być 2:2. Po dośrodkowaniu z prawej strony, Bartłomiej Wójcik stanął przed pustą bramką i z kilku metrów nie trafił. Podopieczni trenera Roberta Rogali żwawiej ruszyła w drugiej połowie i niestety nadziali się na ładną akcję gospodarzy, po której Grzegorz Lipka trafił do siatki i ustalił wynik spotkania. Po tym meczu spadamy o jedno miejsce w ligowej tabeli i aktualnie plasujemy się na 14 pozycji. Za tydzień, 20 marca czeka nas ciężki pojedynek z LKS-em Promna. Wynik pierwszego spotkania to 3:3.

Skład: Krawczyk – Adamczyk, Jopek, Sekuła, Piskorz, Gryczka, Kiraga (60 Walaszczyk), Trojanowski (19 Bańkowski, 75 Kwaśnik), Furga, Wójcik, Zdżalik (C).

W kadrze meczowej zabrakło kontuzjowanego Karola Stępniewskiego i pauzującego za żółte kartki Mateusza Grabowskiego.

Bramki: Sekuła 9 (s), Wieczorek 15, Lipka 50 – Piskorz 32 z karnego

Zdjęcia: Relacja Echo dnia