NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Raport z lig młodzieżowych #1

Część grup młodzieżowych rozpoczęło zmagania w swoich ligach. Niestety na trzy spotkania aby jedno zakończyło się wynikiem korzystnym dla nas. Co ciekawe każda z drużyn, która rozgrywała mecze w miniony weekend poprzednią rundę zakończyła miejsce premiowanym awansem i rundę rozpoczynała szczebel wyżej.

B1 Junior młodszy

C1 Zwolenianka Zwoleń – Oskar Przysucha 0:1

Podopieczni trenera Krzysztofa Oczkowskiego po wyrównanym meczu przegrali z Oskarem Przysucha. Goście bramkę zdobyli po rzucie karnym. 28 marca juniorzy zagrają na wyjeździe z LKS-em Promna.

Skład: Kacper Pawelec – Maciej Molendowski, Bartłomiej Domagała, Jakub Libiszewski, Jakub Opiela (Sebastian Guzek), Adam Chołuj (Mikołaj Regulski), Sławomir Mańturzyk, Jakub Kobiałka, Dominik Pawlak, Kamil Jaroszek (Kacper Wawrzak) – Marcel Marczak

Tabela:

C1 Trampkarz

Zwolenianka Zwoleń – Gracja Tczów 0:2

Podobnie jak starsi koledzy od porażki na własnym boisku rundę na wyższym szczeblu rozgrywkowym rozpoczęli podopieczni trenera Marcina Guza. W derbach powiatu ulegli drużynie z Tczowa 0:2. Gra były wyrównana lecz zabrakło skuteczności. Najbliższy mecz 27 marca na wyjeździe z Pilicą Nowe Miasto, która swój pierwszy mecz wygrała 2:1 z Drogowcem Jedlińsk.

Skład: Mikołaj Maciaszek, Maksymilian Talarek, Patryk Sobieszek, Oskar Papiewski, Maciej Chrzanowski, Mateusz Paduch, Maksymilian Molga, Szymon Budniak, Igor Domagał, Jan Knieć, Mateusz Guzek.

Ponadto grali: Artur Michalczyk, Aleksander Różański, Maciej Rosicki, Kacper Maciejczyk, Bartek Pawelec, Dominik Bańkowski, Aleksander Wierzbicki.

Tabela:

D2 Młodzik

Oskar Przysucha – Zwolenianka Zwoleń 0:5

Bardzo dobrze, od pewnego zwycięstwa swoją ligę rozpoczęli podopieczni trenera Marka Oczkowskiego. W pierwszym meczu pewnie 5:0 pokonali Oskara Przysuchę. 3 bramki zdobył Olaf Liberski i po jednej Marcel Stępień i Michał Stępień. Kolejny mecz już 27 marca z KS Warką.

Skład: Mateusz Stępień, Michał Stępień, Marcel Stępień, Szymon Mistygacz, Marcel Markiewicz, Kacper Przepiórzyński, Roksana Gunia, Olaf Liberski, Oskar Grudziński,
Ponadto grali: Adrian Szymański, Bartłomiej Gawryjołek.

Tabela:


W najbliższy weekend ligowe zmagania rozpoczną również zawodnicy w kategoriach: D1 młodzik i E2 orlik. Kolejny raport za tydzień w środę!

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT