NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Pewne zwycięstwo w derbach powiatu po 4-tygodniowej przerwie! (FOTO)

11 kwietnia po cztero-tygodniowej przerwie nasz zespół udał się do Kazanowa, gdzie w derbach powiatu Zwoleńskiego podejmował miejscową Iłżankę Kazanów. Od początku było widać przewagę podopiecznych trenera Roberta Rogali. Jednak  to goście mogli pierwsi zdobyć bramkę. Potem do głosu doszli nasi zawodnicy i ze strony gospodarzy można było zobaczyć dużo nieczystych zagrań czego konsekwencjami było 5 kartek w tym jedna czerwona do przerwy, którą obejrzał grający trener gospodarzy Daniel Grymuła. Z rzutu wolnego, technicznym strzałem popisał się Łukasz Furga i w 16 minucie otworzył wynik spotkania. Do przerwy nie udało się już dobyć bramki. Druga połowa, od razu składna akcja naszego zespołu i z najbliższej odległości piłkę w bramce umieścił kapitan Mateusz Grabowski, 46 minuta Zwolenianka 2 – Iłżanka 0. Kolejne bramki posypały się bardzo szybko. Wszyscy, którzy znaleźli się w kadrze meczowej pojawili się na boisku. Kolejny mecz w roli gospodarza rozegramy w Lipsku, w środę o godzinie 17:00 podejmiemy zespół LKS Promna, który ostatnio pokonał Mogielankę Mogielnice 5:0.


Skład: Krawczyk Mateusz (78′ Kozieł Dominik) – Wojciech Adamczyk (74′ Sowa Michał), Marcin Trojanowski (61′ Piskorz Igor), Łukasz Jopek, Dominik Sekuła – Żdzalik Adrian (46′ Maksymilian Kiraga), Grabowski Mateusz (C), Furga Łukasz, Stępniewski Karol (64′ Bańkowski Jakub), Gryczka Mateusz (66′ Walaszczyk Daniel) – Wójcik Bartłomiej (72′ Kwaśnik Patryk).

Bramki: Furga 15, Grabowski 46, Kiraga 56, Kwaśnik 71, Walaszczyk 81


SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT