NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Raport młodzieżowy #2

Wreszcie po długiej przerwie zagrały wszystkie zgłoszone do rozgrywek ligowych drużyny. Niestety na 7 pojedynków tylko dwa zakończyły się zwycięstwem naszych drużyn.

Junior B1

W minionym tygodniu podopieczni trenera Krzysztofa Oczkowskiego dwa razy musieli uznać wyższość rywali. W środowe popołudnie juniorzy podejmowali w Pionkach miejscowy Proch. Do przerwy prowadzili 2:0. W drugiej połowie po bramce z rzutu wolnego i naszej bramce samobójczej goście złapali kontakt. Następnie my po raz drugi prowadzimy w meczu, goście po raz drugi wyrównują i w końcowych minutach po strzale z rzutu karnego wychodzą na prowadzenie.

Skład: Kacper Pawelec – Sebastian Guzek, Bartłomiej Domagała, Dawid Jamka, Jakub Opiela, Jakub Libiszewski(Maksymilian Talarek), Sławomir Mańturzyk, Jakub Kobiałka(Adam Chołuj)- Dominik Pawlak(Mikołaj Regulski), Marcel Marczak, Kamil Jaroszek( Kacper Wawrzak).

Bramki: Sławomir Mańturzyk, Marcel Marczak x2

W niedzielę chłopcy dostali srogą lekcję futbolu od rówieśników z Orlika Radom i przegrali aż 8:0.

Skład: Kacper Pawelec – Sebastian Guzek, Bartłomiej Domagała, Dawid Jamka, Jakub Opiela, Jakub Libiszewski, Sławomir Mańturzyk, Jakub Kobiałka (Adam Chołuj) – Dominik Pawlak, Marcel Marczak, Kamil Jaroszek (Mikołaj Regulski).

Trampkarz C1

Również grali w niedzielę i wysoko przegrali jak starsi koledzy.
Zwolenianka Zwoleń – Orzeł Wierzbica 0:6

Skład: Mikołaj Maciaszek – Jan Knieć, Igor Domagała, Kacper Maciejczyk, Maksymilian Molga, Mateusz Paduch, Maciej Chrzanowski, Oskar Papiewski, Maciej Rosicki, Patryk Sobieszek, Maksymilian Talarek.

Ponadto grali: Artur Michalczyk, Daniel Matysiak, Bartek Pawelec, Dominik Bańkowski, Mateusz Guzek.

Młodzik D1

W pierwszym ligowym meczu wysokie zwycięstwo odnieśli podopieczni trenera Marka Oczkowskiego, którzy na wyjeździe pokonali Legion Suskowola 11:0.

Bramki: Aleksander Wierzbicki x2, Krystian Muszyński x2, Mateusz Stępień x2, Marcel Stępień, Marcel Kościelniak, Piotr Muszyński, Michał Stępień.

Skład: Aleksander Wierzbicki, Dawid Traczyk, Michał Stępień, Piotr Muszyński, Szymon Mistygacz, Patryk Domański, Olek Różański, Krystian Muszyński, Marcel Kościelniak, Mateusz Stępień, Marcel Stępień, Marcel Markiewicz, Roksana Gunia, Oskar Grudziński, Katarzyna Stanisławek, Jakub Kustra.

Młodzik D2 

Niestety zawodnicy, których trenerem również jest Marek Oczkowski ulegli 2:1 drużynie Beniaminka Radom.

Bramki: Marcel Markiewicz.

Skład: Mateusz Stępień, Michał Stępień, Marcel Stępień, Szymon Mistygacz, Marcel Markiewicz, Kacper Przepiórzyński, Roksana Gunia, Olaf Liberski, Oskar Grudziński, Adrian Szymański, Jakub Gajowiak, Bartłomiej Gawryjołek, Jakub Gorzkiewicz.

Orlik E1

W sobotę na własnym boisku podopieczni trenera Michała Sowy wygrali w derbach powiatu z Gracją Tczów, strzelając przy tym 16 bramek a tracąc tylko 4.

Bramki: Aleksander Czachurski x2, Aleksander Piorun x5, Eryk Białas x2, Karol Rzeszot x2, Kacper Kupis x2, Oskar Kupis x2, Wiktor Głuszek.

Skład: Antek Wólczyński, Kacper Kupis, Aleksander Czachurski, Piotr Pyciarz, Aleksadnder Piorun, Jan Oleksik, Dawid Lis, Patryk Lewandowski, Oskar Kupis, Mateusz Korzeniewski, Wiktor Głuszek, Anna Szarpak, Maksymilian Safian, Karol Rzeszot, Maksymilian Kubkowski.

Orlik E2

Swoje ligowe rozgrywki rozpoczęła również najmłodsza drużyna zgaszona do ligi w naszym klubie. Paradoksalnie po dobrym meczu chłopcy musieli uznać wyższość rywala i przegrali z Młodzikiem II Radom 12:2.

Bramki: Wojciech Gajowiak, Piotr Makuch

Skład: Wojciech Gajowiak, Wiktor Przepiórzyński, Jan Płachta, Krzysztof Molendowski, Jan Markowski, Piotr Makuch, Aleksander Jaworski, Alexander Szlachtowicz, Igor Wierbicki, Jan Sikora, Franciszek Puk, Bruno Markiewicz, Jan Lenart, Michał Rosicki.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT