NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Czwarte miejsce młodzików na turnieju eliminacyjnym MINI MISTRZOSTW EUROPY!!!

W niedzielę, 6 czerwca młodzicy naszego klubu wzięli udział w turnieju eliminacyjnym MINI MISTRZOSTWA EUROPY w roczniku 2008, który odbył się w Kozienicach. Podopieczni trenera Marka Oczkowskiego występowali w barwach Ukrainy. Pierwsza faza turnieju to rywalizacja w dwóch grupach w systemie każdy z każdym. Następnie dwie pierwsze drużyny z grup grali w jednej, grupie złotej o miejsca jeden-cztery, kolejne dwie w grupie srebrnej o miejsca pięć-osiem i dwie ostatnie drużyny tworzyły grupę brązową, która walczyła o cztery ostatnie miejsca. Nasi zawodnicy turniej rozpoczęli od zwycięstwa 1:0 z drużyną Francji czyli Broni Radom, następnie jedną bramką pokonaliśmy Anglików, ENEA Energię Kozienice I wygrywając 4:3. Trzeci mecz i trzecie tym razem wysokie zwycięstwo 7:0 nad drużyną Austrii reprezentowanej przez AKF Wisła Brzeźnica II. Postem 2 bramkami ulegliśmy Chorwacji 4:2 czyli Puławiakowi Puławy. I na koniec pewnie, 5:0 pokonaliśmy Niemców  reprezentowanych przez ENEA Energię Kozienice 2009. Ty samym zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie zasadniczej i awansowaliśmy do grupy złotej – finałowej. Tam niestety cztery razy musieliśmy uznać wyższość rywali i na koniec zajęliśmy czwarte miejsce. Wyniki kolejno: Ukraina 0:1 Polska (MKS Jantar Ustka, zwycięzca turnieju), Ukraina 0:6 Szwecja (Wisła Puławy), Ukraina 0:2 Anglia (ENEA Energia Kozienice I). Warto jednak podkreślić, że w naszej drużynie oprócz zawodników urodzonych w 2008 grali również zawodnicy urodzeni w 2009 a nawet 2010 roku. Taki turniej to zapewne sporo doświadczenie dla młodych adeptów piłki nożnej naszego klubu.

Skład: 2008: Domański Patryk, Serafin Jakub, Kościelniak Marcel, Traczyk Dawid, Wierzbicki Aleksander, 2009: Grudziński Oskar, Gunia Roksana, Markiewicz Marcel, Markowski Jakub, 2010: Mistygacz Szymon, Stępień Michał.

Zdjęcia z turnieju: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=EneaEnergiaKozienice&set=a.4070216113063777

Relacja wideo: https://www.youtube.com/watch?v=FwCQy69Yku8

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT