NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

3 i 4 miejsce w Finałach MINI MISTRZOSTW EUROPY! (FOTO)

26 czerwca dwie drużyny młodzików naszego klubu rywalizowały w turnieju finałowym MINI MISTRZOSTW EUROPY, który odbywał się na stadionie Polonii Warszawa przy ulicy Konwiktorskiej. Mecze odbywały się na trzech boiskach, w rocznikach 2013 – 2008. W turnieju łącznie wzięło udział 24 drużyny w tym np. Widzew Łódź, Pogoń Siedlce, Znicz Pruszków, Legionovia Legionowo, Kosa Konstancin czy Barca Academy Warszawa. Rocznik 2008 jako reprezentacja Ukrainy trafiła do grupy  z Kosą Konstancin (Portugalia), Jantarem Ustką (Polska) i Borutą Zgierz (Anglia).

Klasyfikacja końcowa:

  1. Boruta Zgierz (Anglia)
  2. Jantar Ustka (Polska)
  3. Kosa Konstancin ( Portugalia)
  4. Zwolenianka Zwoleń (Ukraina)

Skład: Hubert Siwiec, Jakub Markowski, Aleksander Różański, Dawid Traczyk, Jakub Serafin, Aleksander Wierzbicki, Marcel Kościelniak, Krystian Muszyński, Jakub Gajowiak, Adrian Szymański, Jakub Kustra.

Rocznik 2009 jako reprezentacja Dani rywalizował w grupie z takimi drużynami jak: Barca Academy Warszawa (Walia), Znicz Pruszków( Czechy) i Radomiak Radom ( Polska).

 Klasyfikacja końcowa:

  1. Barca Academy Warszawa (Walia)
  2. Znicz Pruszków (Czechy)
  3. Zwolenianka Zwoleń (Dania)
  4. Radomiak Radom (Polska)

Bramki: Marcel Stępień, Michał Stępień.

Skład: Kacper Przepiórzyński, Szymon Mistygacz, Marcel Markiewicz, Roksana Gunia, Oskar Grudziński, Marcel Stępień, Jakub Gorzkiewicz, Michał Stępień, Mateusz Stępień, Olaf Liberski, Bartłomiej Gawryjołek.

Po zakończeniu meczy odbył się również pokazowy trening bramkarski, który poprowadził Grzegorz Gabor Jędrzejewski znany z programu telewizyjnego „TurboKozak” wraz z Rafałem Nasiłowskim. Każdy uczestnik turnieju otrzymał medal, naturalny sok i puzzle. Za pierwsze miejsce w każdym roczniku był czek w wysokości 10 000 zł na lekcję online.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT