NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Zwycięstwo na inaugurację sezonu!

W pierwszym meczu Radomskiej Klasy A podopieczni trenera Marka Oczkowskiego zmierzyli się z beniaminkiem rozgrywek, drużyną LKS Postęp Łaziska. Zapewne cieszy zwycięstwo i czyste konto. Zadebiutowali również wszyscy nowi zawodnicy, którzy przyszli do Zwolenia z innych klubów.

Bramki: Dominik Sekuła, Michał Sowa.

Skład: Adrian Matysiak – Michał Łukaszuk, Igor Piskorz, Mateusz Grabowski, Kacper Kusio – Dawid Magierek (Adrian Zdżalik), Michał Capała, Bartłomiej Hemperek (Jakub Wróbel), Dominik Sekuła (Michał Sowa) – Łukasz Furga – Filip Przepiórka (Bartłomiej Domagała)

Trener: Marek Oczkowski

Najbliższy mecz już 21 sierpnia z Akcją Jastrzębia w Zwoleniu na boisku przy ulicy sportowej 5. Początek meczu o godzenie 17:00. ZAPRASZAMY!

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT