Enea Energia II Kozienice – Zwolenianka Zwoleń 8:1

Porażka w pierwszym domowym starciu!

Dziś na własnym boisku zawodnicy trenera Marka Oczkowskiego podejmowali na własnym boisku drużynę Akcji Jastrzębia. Pierwszą połowę nie można zaliczyć do udanych, ponieważ skończyła się wynikiem 0:3 dla gości. Po przerwie nasi zawodnicy ruszyli na przeciwników i strzelili dwie bramki lecz wyrównać się nie udało. Mecz zakończył się wynikiem 2:3 dla gości. Warto dodać, że w drużynie Akcji gra Karol Stępniewski, którego kibice w poprzednim sezonie mogli oglądać w barwach Zwolenianki na poziomie Ligi Okręgowej.

Bramki: Adrian Zdżalik, Dominik Sekuła

Skład: Adrian Matysiak – Michał Łukaszuk, Igor Piskorz, Mateusz Grabowski, Kacper Kusio – Dominik Sekuła, Michał Capała, Bartłomiej Hemperek(Jakub Bańkowski), Adrian Zdżalik(Dawid Magierek) – Łukasz Furga(Michał Sowa) – Filip Przepiórka(Bartłomiej Domagała)

Trener: Marek Oczkowski