NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Raport młodzieżowy!

B1 Junior młodszy 

Zwolenianka Zwoleń – Legion Suskowola 12:0

Dobry występ i festiwal strzelecki podopiecznych trenera Marcina Guza.

Bramki: Bartłomiej Gębka x2, Patryk Sobieszek x3, Marcel Marczak x4, Filip Małecki, Mateusz Paduch, Oskar Papiewski.

Skład:  Patryk Sobieszek, Marcel Marczak, Maciej Molendowski, Bartłomiej Domagała, Maciej Chrzanowski, Mateusz Paduch, Jan Knieć, Sebastian Guzek, Filip Małecki, Konrad Greguła, Bartłomiej Gębka + Oskar Papiewski, Dominik Bańkowski.

C2 Trampkarz młodszy 
APN Talent Radom I – Zwolenianka Zwoleń 5:0

Skład:  Olek Różański, Szymon Mistygacz, Jakub Markowski, Mateusz Stępień, Aleksander Wierzbicki, Kacper Przepiórzyński, Michał Stępień, Marcel Kościelniak, Oskar Grudziński, Maciej Rosicki, Aleksander Surma + Kuba Serafin, Marcel Stępień, Dawid Traczyk, Krystian Muszyński, Bartłomiej Gawryjołek, Jakub Gorzkiewicz,

D2 Młodzik młodszy
Zwolenianka Zwoleń – Powiślanka Lipsko 7:0
Bramki: Aleksander Piorun x2, Szymon Mistygacz, Aleksander Pawelec, Franciszek Babut, Igor Maik, Eryk Białas.

Skład: Piotr Pyciarz, Aleksander Piorun, Aleksander Pawelec, Krzysztof Grabara, Wiktor Głuszek, Dawid Lis, Patryk Lewandowski, Eryk Białas,

Franciszek Babut + Antek Wólczyński, Szymon Mistygacz, Igor Maik, Mateusz Korzeniewski, Nikodem Grudzień, Aleksander Czachurski, Kacper Chołuj.
E1 Orlik Starszy
Lekcja futbolu od drużyny Młodzika Radom
Młodzik II Radom – Zwolenianka Zwoleń 23:2
Bramki: Wiktor Przepiórzyński, Jan Lenart
Skład: Wiktor Przepiórzyński, Aleksander Jaworski, Alexander Szlachtowicz, Franciszek Puk, Jan Lenart, Bartosz Karolczuk, Kacper Różańsk, Dominik Pawlak, Krzysztof Molendowski, Jan Markowski, Piotr Makuch, Jan Baran, Damian Maciaszek, Michał Rosicki.
E2 Orlik młodszy 
Pierwsze zwycięstwo w piłkarskiej przygodzie z drużyną Gracji Tczów.
Bramki: Filip Michalski x2, Olaf Binienda x2, Antoni Woźniak x2
Skład: Marcel Jasik, Antoni Woźniak, Wiktor Szczechowski, Aleksander Rywacki, Jakub Pożoga, Olaf Binienda, Filip Michalski, Jakub Tarłowski, Bartosz Michalski, Oliwier Karasiński, Antoni Pawelec, Miłosz Bachanek, Oliwier Kupis-sierpiński.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT