Najbliższe mecze

Ostatnie wyniki 2021/2022

Enea Energia II Kozienice – Zwolenianka Zwoleń 8:1

Kolejne wyjazdowe zwycięstwo!

KS Jastrząb – Zwolenianka Zwoleń 0:2

Bramki: Dominik Sekuła, Adrian Zdżalik

Skład: Adrian Matysiak – Michał Łukaszuk, Mateusz Grabowski, Kacper Kusio – Dawid Magierek(Bartłomiej Domagała), Jakub Bańkowski(Jakub Wróbel), Igor Piskorz, Łukasz Furga, Dominik Sekuła(Marcel Marczak) – Adrian Zdżalik, Patryk Kwaśnik(Michał Sowa(Filip Przepiórka)).

Dobra gra podopiecznych trenera Marka Oczkowskiego zaowocowała kolejnym wyjazdowym zwycięstwem. Nasz zespół aktualnie plasuje się na trzecim miejscu z dorobkiem 16 punktów. Mamy również najszczelniejszą defensywę w lidze, która straciła tylko 6 bramek. Już w najbliższą niedziele czeka nas trudny mecz z Gryfią Mirów. Zapraszamy do kibicowania.

 

 

 

 

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT