Enea Energia II Kozienice – Zwolenianka Zwoleń 8:1

Raport młodzieżowy!

B1 Junior Młodszy

Magnuszew – Zwolenianka Zwoleń 1:9

Dobry mecz, kolejne zwycięstwo i wicelider dla podopiecznych trenera Marcina Guza.

Bramki: Patryk Sobieszek x2, Bartłomiej Gębka x3, Kacper Wawrzak x2, Maksymilian Molga, Konrad Greguła

Skład: Kacper Wawrzak, Patryk Sobieszek, Maciej Molendowski, Szymon Budniak, Mateusz Paduch, Mikołaj Maciaszek, Jan Knieć, Sebastian Guzek, Filip Małecki, Konrad Greguła, Bartłomiej Gębka + Maksymilian Molga, Emil Kapciak,

C2 Trampkarz młodszy

ENEA Energia Kozienice – Zwolenianka Zwoleń 10:1

Zasłużona porażka z lepiej grającą energią. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Szymon MIstygacz.

Skład:  Jakub Kustra, Olek Różański, Szymon Mistygacz, Jakub Markowski, Marcel Stępień, Marcel Markiewicz, Aleksander Wierzbicki, Michał Stępień, Marcel Kościelniak, Maciej Rosicki, Aleksander Surma + Kuba Serafin, Mateusz Stępień, Dawid Traczyk, Oskar Grudziński, Bartłomiej Gawryjołek, Jakub Gorzkiewicz.

D2 Młodzik młodszy
Wisła Chotcza – Zwolenianka Zwoleń 1:24
Bramki: Aleksander Czachurski x2, Aleksander Pawelec x9, Aleksander Piorun x6, Dawid Lis, Kacper Chołuj, Wiktor Głuszek, Mateusz Korzeniewski x4.

Skład: Piotr Pyciarz, Aleksander Piorun, Aleksander Pawelec, Mateusz Korzeniewski, Wiktor Głuszek, Dawid Lis, Patryk Lewandowski, Eryk Białas, Franciszek Babut + Antek Wólczyński, Wiktor Szewczyk, Jan Oleksik, Igor Maik, Maksymilian Kubkowski, Nikodem Grudzień, Aleksander Czachurski, Kacper Chołuj

E1 Orlik Starszy

Dobry mecz i pewne zwycięstwo z ENEA Energią II Kozienice.

ENEA Energia II Kozienice – Zwolenianka Zwoleń 1:11

Bramki: Igor Wierzbicki x2, Bruno Markiewicz x2, Bartosz Karolczuk Franciszek Puk, Jan Lenart, Piotr Wach, Michał Rosicki, Jan Markowski, Kacper Różański.

Skład: Aleksander Jaworski, Jan Lenart, Alexander Szlachtowicz, Bruno Markiewicz, Wiktor Przepiórzyński, Franciszek Puk, Igor Wierzbicki, Michał Rosicki, Jan Lenart, Jan Markowski, Jan Sikora, Piotr Makuch, Piotr Wach.