NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Raport młodzieżowy!

B1 Junior Młodszy

Magnuszew – Zwolenianka Zwoleń 1:9

Dobry mecz, kolejne zwycięstwo i wicelider dla podopiecznych trenera Marcina Guza.

Bramki: Patryk Sobieszek x2, Bartłomiej Gębka x3, Kacper Wawrzak x2, Maksymilian Molga, Konrad Greguła

Skład: Kacper Wawrzak, Patryk Sobieszek, Maciej Molendowski, Szymon Budniak, Mateusz Paduch, Mikołaj Maciaszek, Jan Knieć, Sebastian Guzek, Filip Małecki, Konrad Greguła, Bartłomiej Gębka + Maksymilian Molga, Emil Kapciak,

C2 Trampkarz młodszy 

ENEA Energia Kozienice – Zwolenianka Zwoleń 10:1

Zasłużona porażka z lepiej grającą energią. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Szymon MIstygacz.

Skład:  Jakub Kustra, Olek Różański, Szymon Mistygacz, Jakub Markowski, Marcel Stępień, Marcel Markiewicz, Aleksander Wierzbicki, Michał Stępień, Marcel Kościelniak, Maciej Rosicki, Aleksander Surma + Kuba Serafin, Mateusz Stępień, Dawid Traczyk, Oskar Grudziński, Bartłomiej Gawryjołek, Jakub Gorzkiewicz.

D2 Młodzik młodszy
Wisła Chotcza – Zwolenianka Zwoleń 1:24
Bramki: Aleksander Czachurski x2, Aleksander Pawelec x9, Aleksander Piorun x6, Dawid Lis, Kacper Chołuj, Wiktor Głuszek, Mateusz Korzeniewski x4.

Skład: Piotr Pyciarz, Aleksander Piorun, Aleksander Pawelec, Mateusz Korzeniewski, Wiktor Głuszek, Dawid Lis, Patryk Lewandowski, Eryk Białas, Franciszek Babut + Antek Wólczyński, Wiktor Szewczyk, Jan Oleksik, Igor Maik, Maksymilian Kubkowski, Nikodem Grudzień, Aleksander Czachurski, Kacper Chołuj

E1 Orlik Starszy

Dobry mecz i pewne zwycięstwo z ENEA Energią II Kozienice.

ENEA Energia II Kozienice – Zwolenianka Zwoleń 1:11

Bramki: Igor Wierzbicki x2, Bruno Markiewicz x2, Bartosz Karolczuk Franciszek Puk, Jan Lenart, Piotr Wach, Michał Rosicki, Jan Markowski, Kacper Różański.

Skład: Aleksander Jaworski, Jan Lenart, Alexander Szlachtowicz, Bruno Markiewicz, Wiktor Przepiórzyński, Franciszek Puk, Igor Wierzbicki, Michał Rosicki, Jan Lenart, Jan Markowski, Jan Sikora, Piotr Makuch, Piotr Wach.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT