NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Raport młodzieżowy!

B1 Junior młodszy

Dwa ligowe mecze rozegrali podopieczni trenera Marcina Guza od ostatniego raportu z lig młodzieżowych i oba zakończyły się zwycięstwem naszego zespołu.

Polonia Iłża – Zwolenianka Zwoleń 0:3

Bramki: 2x Kacper Wawrzak, Marcel Marczak

Skład: Kacper Wawrzak, Bartosz Sokołowski, Patryk Sobieszek, Marcel Marczak, Maciej Molendowski, Szymon Budniak, Mikołaj Maciaszek, Jan Knieć, Sebastian Guzek, Konrad Greguła, Bartłomiej Gębka  + Oskar Papiewski, Mateusz Paduch, Jan Zawadzak.

Zwolenianka Zwoleń – Iskra Gózd 3:1

Skład: Bartłomiej Gębka x2, Marcel Marczak

Skład: Patryk Sobieszek, Marcel Marczak, Maciej Molendowski, Bartłomiej Domagała, Szymon Budniak, Mikołaj Maciaszek, Jan Knieć, Sebastian Guzek, Filip Małecki, Konrad Greguła, Bartłomiej Gębka + Dawid Jamka, Dominik Bańkowski, Mateusz Paduch, Maksymilian Molga, Jan Zawadzak.

C2 Trampkarz Młodszy 

Z kolei 4 spotkania rozegrali podopieczni trenera Marka Oczkowskiego i aż 3 z nich zakończyły się porażkami.

Zwolenianka Zwoleń – Mazowsze Grójec 2:1

Bramki: Kuba Serafin, Jakub Gorzkiewicz

Skład: Kuba Serafin, Olek Różański, Szymon Mistygacz, Marcel Stępień, Marcel Markiewicz, Aleksander Wierzbicki, Kacper Przepiórzyński, Michał Stępień, Marcel Kościelniak, Maciej Rosicki, Aleksander Surma + Jakub Markowski, Mateusz Stępień, Dawid Traczyk, Krystian Muszyński, Jakub Gorzkiewicz.

Bielik Wierzbica – Zwolenianka Zwoleń 3:2

Bramki: Kuba Serafin, Marcel Stępień

Skład: Olek Różański, Szymon Mistygacz, Jakub Markowski, Marcel Stępień, Mateusz Stępień, Dawid Traczyk, Kacper Przepiórzyński, Marcel Kościelniak, Bartłomiej Gawryjołek, Maciej Rosicki, Aleksander Surma + Kuba Serafin, Marcel Markiewicz, Jakub Gorzkiewicz.

Zwolenianka Zwoleń – AS Radomiak 0:3

Skład: Olek Różański, Szymon Mistygacz, Marcel Stępień, Mateusz Stępień, Marcel Markiewicz, Aleksander Wierzbicki, Kacper Przepiórzyński, Marcel Kościelniak, Bartłomiej Gawryjołek, Jakub Gorzkiewicz, Maciej Rosicki + Kuba Serafin, Dawid Traczyk, Michał Stępień, Olaf Liberski, Oskar Grudziński.

Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń 0:1

Skład: Kuba Serafin, Olek Różański, Szymon Mistygacz, Marcel Markiewicz, Aleksander Wierzbicki, Kacper Przepiórzyński, Marcel Kościelniak, Bartłomiej Gawryjołek, Jakub Gorzkiewicz, Maciej Rosicki, Aleksander Surma + Jakub Markowski, Dawid Traczyk, Olaf Liberski, Oskar Grudziński, Jakub Gajowiak.

D2 Młodzik Młodszy 

Zawodnicy urodzeni w 2010 roku. Odnieśli dwa pewne zwycięstwa i zajmują pierwsze miejsce w lidze przed ostatnią kolejką.

Zwolenianka Zwoleń – GSKS Talent Przyłęk 1:0

Bramki: Aleksander Czachurski

Skład: Piotr Pyciarz, Aleksander Piorun, Szymon Mistygacz, Wiktor Głuszek, Dawid Lis, Patryk Lewandowski, Eryk Białas, Franciszek Babut, Aleksander Czachurski + Antek Wólczyński, Aleksander Pawelec, Jan Oleksik, Nikodem Grudzień, Kacper Chołuj, Bartłomiej Pietrzyk.

Zawisza Sienno – Zwolenianka Zwoleń 0:6

Bramki: Kacper Chołuj x2, Aleksander Piorun x2, Szymon Mistygacz, Piotr Pyciarz

Skład: Piotr Pyciarz, Aleksander Piorun, Szymon Mistygacz, Wiktor Głuszek, Dawid Lis, Patryk Lewandowski, Eryk Białas, Franciszek Babut, Aleksander Czachurski + Antek Wólczyński, Aleksander Pawelec, Jan Oleksik, Nikodem Grudzień, Kacper Chołuj, Bartłomiej Pietrzyk.

E1 Orlik Starszy

4 porażki niestety odnieśli orlicy naszego klubu.

Zwolenianka Zwoleń – Jedlnia Dzieciom 6:11

Bramki: Wiktor Przepiórzyński x6

Skład: Piotr Makuch, Jan Lenart, Bruno Markiewicz, Jan Markowski, Wiktor Przepiórzyński, Alek Jaworski, Franek Puk, Michał Rosicki, Dominik Pawlak, Kacper Różański, Jan Sikora, Bartek Karolczuk, Igor Wierzbicki, Michał Nowicki

Talencik Radom – Zwolenianka Zwoleń 5:2

Bramki: Wiktor Przepiórzyński, Bruno Markiewicz

Skład:Piotr Makuch, Jan Lenart, Bruno Markiewicz, Jan Markowski, Wiktor Przepiórzyński, Alek Jaworski, Franek Puk, Michał Rosicki, Dominik Pawlak, Kacper Różański, Jan Sikora, Bartek Karolczuk, Igor Wierzbicki, Michał Nowicki

Zwolenianka Zwoleń – Talencik Radom 1:11

Bramki: Franciszek Puk

Skład: Piotr Makuch, Jan Lenart, Bruno Markiewicz, Jan Markowski, Wiktor Przepiórzyński, Alek Jaworski, Franek Puk, Michał Rosicki, Dominik Pawlak, Kacper Różański, Jan Sikora, Bartek Karolczuk, Igor Wierzbicki, Michał Nowicki

Zwolenianka Zwoleń – AS Radomiak 4:6

Bramki: Wiktor Przepiórzyński x3, Franciszek Puk

Skład: Piotr Makuch, Jan Lenart, Bruno Markiewicz, Jan Markowski, Wiktor Przepiórzyński, Alek Jaworski, Franek Puk, Michał Rosicki, Dominik Pawlak, Kacper Różański, Jan Sikora, Bartek Karolczuk, Igor Wierzbicki, Michał Nowicki

 

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT