NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Szczęśliwego nowego roku!

💥 Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Zwolenianki Zwoleń składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim zawodnikom, trenerom, działaczom oraz sympatykom. Aby nigdy nie odstępowała Was nadzieja na lepsze jutro i wiara w to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Życzymy wszechogarniającej miłości zarówno od ludzi jak i do ludzi. Aby otaczały Was osoby, które będą dla Was motorem do działania. Życzymy również siły, bo to od niej zależy jaki ten rok będzie. Pamiętajcie wszystkie sukcesy ostatnich 12 miesięcy, by móc je powtórzyć i wszystkie porażki, by móc ich uniknąć. Ponadto spełnienia marzeń – tych małych, o których wstydzimy się mówić głośno i tych wielkich, które być może teraz wydają się niemożliwe do spełnienia. Szczęśliwego nowego roku i do zobaczenia na stadionie! 🎆💚

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT