NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Proch lepszy w sparingu

W środowy wieczór, 16 lutego piłkarze Zwolenianki udali się do Radomia, by na dobrze przygotowanym obiekcie przy ul. Rapackiego rozegrać pojedynek kontrolny z ostatnią drużyną Ligi Okręgowej – Prochem Pionki.

Niestety musieliśmy uznać wyższość rywala, lecz pokazaliśmy się z dobrej strony i w wielu momentach nasza gra była przyjemna dla oka.

PROCH PIONKI – ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 3:2 (1:1)

Gole: Bańkowski, Zdżalik

Zwolenianka: Adrian Matysiak – Kacper Kusio, testowany, Michał Sowa, Jakub Bańkowski, testowany, testowany, testowany, Dawid Magierek, Patryk Kwaśnik, Adrian Zdżalik + Jakub Wróbel, Mateusz Wolszczak, Jakub Libiszewski, Marcel Marczak, Jakub Opiela

W sobotę, 19 lutego w Kozienicach naszą formę sprawdzi ligowy rywal, rezerwy czwartoligowej Energii Kozienice.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT