NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Pożyteczny sparing juniorów!

Swój pierwszy mecz kontrolny w przygotowaniach do rundy wiosennej w wyższej klasie rozgrywkowej rozegrali juniorzy naszego klubu. Podopieczni trenera Marcina Guza zmierzyli się z Radomiakiem Radom, który występuje w lidze wojewódzkiej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Radomiaka 5:4. Pomimo przegranej zespół pokazał się z bardzo dobrej strony i pierwszy objął prowadzenie, Radomiak zdążył wyrównać i na przerwę obie drużyny schodziły z remisem 2:2. Był to pierwszy sparing przed ligą od wznowienia treningów. Cieszy na pewno fakt, że udało nam się dobrze zaprezentować na tle silnego rywala, co może być prognozą dobrej gry w nadchodzącej rundzie.

Bramki: Marcel Marczak 3, Kacper Wawrzak.

Skład: Mikołaj Maciaszek, Sebastian Guzek, Mateusz Paduch, Maciej Molendowski, Konrad Greguła, Bartłomiej Gębka, Filip Małecki, Kacper Wawrzak, Dawid Jamka, Marcel Marczak, Patryk Sobieszek + Maksymilian Molga, Dominik Bańkowski, Jan Knieć, Emil Kapciak, Szymon Budniak, Oskar Papiewski, Jakub Libiszewski.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT