NADCHODZĄCE MECZE

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

Pierwsze ruchy kadrowe

Spora liczba zawodników zdecydowała się zakończyć przygodę w Zwoleniance. Byli to zawodnicy pierwszego składu, jak i ci wchodzący z ławki, którzy w rundzie jesiennej zagrali mniej.

FILIP PRZEPIÓRKA od rundy wiosennej będzie rywalizować w trykocie Video Ciepielów.

MICHAŁ ŁUKASZUK – którego sprawy zawodowe zmusiły do zakończenia przygody w naszym klubie.

MICHAŁ CAPAŁA to kolejny zawodnik, który opuścił Zwoleniankę po półrocznej przygodzie.

MATEUSZ GRABOWSKI – wieloletni piłkarz i kapitan, wychowanek, który od 2018 roku rywalizował na poziomie seniorskim w naszym klubie.

JAKUB WRÓBEL udał się na wypożyczenie do Video Ciepielów.

DOMINIK KOWALCZYK od rundy wiosennej będzie próbował swoich sił w KS-ie Maków.

BARTŁOMIEJ HEMPEREK po półrocznym pobycie w Zwoleniance zdecydował się opuścić nasz klub.

JAKUB BARAN zdecydował się zmienić klub, i od wiosny próbować swoich sił w Video Ciepielów.

IGOR PISKORZ z powodów zawodowych nie przystąpi do wiosny w Zwoleniance.

Chłopaki, wspominajcie nas dobrze! Powodzenia w dalszym rozwoju sportowym oraz zawodowym!