NADCHODZĄCE MECZE

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

Nowe twarze w Zwoleniance!

Siedmiu nowych zawodników zdecydowało się zagrać w Zwoleniance od rundy wiosennej. Wszyscy z pozyskanych, to wychowankowie naszego klubu.

Arkadiusz Oleś – pomocnik jest wychowankiem naszego klubu. W swojej karierze występował już w Zwoleniance na poziomie IV Ligi. Teraz po blisko sześcioletniej kontuzji znów zagra w zielonym trykocie i powalczy o powrót do Ligi Okręgowej.

Paweł Rogala – ostatnie dwa sezony spędził w Gryfie Policzna. Paweł już w przeszłości wiele lat występował w koszulce Zwolenianki, m.in. w IV Lidze.

Michał Bernat – obrońca został pozyskany z grającego w Klasie B Video Ciepielów. Michał jest wychowankiem naszego klubu. W przeszłości grywał jeszcze w Radomiaku, Młodziku Radom i Wiśle Puławy.

Konrad Królicki – pomocnik powrócił po dwóch latach do Zwolenianki. W minionym sezonie reprezentował barwy Cisowianki Drzewce, z którą to wywalczył awans do Lubelskiej Ligi Okręgowej. Ostatnie pół roku Konrad był bez klubu.

Mikołaj Stępień – skrzydłowy ostatni okres spędził w Video Ciepielów. Mikołaj jest wychowankiem Zwolenianki. W swoim CV ma także występy w barwach Radomiaka.

Jakub Libiszewski – 17-letni wychowanek Zwolenianki, ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Video Ciepielów.

Dominik Pawlak – 17-letni wychowanek, ostatnio grający w zespole juniorów.

Każdemu z was życzymy wielu bramek i jak najlepszych występów, jednym słowem – powodzenia!