NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Osiem goli w generalnym teście!

W słoneczne popołudnie, 12 marca piłkarze Zwolenianki rozegrali generalny sprawdzian na zakończenie zimowych przygotowań.

Rywalem naszej drużyny w tym pojedynku był przedstawiciel Lubelskiej Klasy B – SKS Leokadiów. Gra w pierwszej połowie pozostawiała wiele do życzenia, jednak w drugiej odsłonie udało się odmienić grę i strzelić wyczekiwane bramki.

ZWOLENIANKA – SKS LEOKADIÓW 4:4 (0:2)

Bramki: Dominik Sekuła, Łukasz Furga, Adrian Zdżalik, Mikołaj Stępień.

Zwolenianka: Jakub Opiela – Kacper Kusio, Konrad Królicki, Michał Bernat, Michał, Dominik Sekuła, Paweł Rogala, Łukasz Furga, Mikołaj Stępień, Adrian Zdżalik, Patryk Kwaśnik + Arkadiusz Oleś, Dominik Pawlak, Mateusz Wolszczak, Jakub Libiszewski

Za tydzień powracamy do zmagań ligowych. Rywalem w pierwszym meczu będzie Postęp Łaziska.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT