NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Beniaminek na starcie – zapowiedź

Wracamy do gry! Po 132 dniach, 19 marca piłkarze Zwolenianki powrócą na ligowe boiska, i znów powalczą o punkty. Zespołem, który stanie nam na drodze w pierwszej rewanżowej kolejce, będzie ostatni w tabeli beniaminek – Postęp Łaziska.

Ekipa spod Orońska w Klasie A w tym sezonie jest ,,świeżakiem”. Rundy jesiennej raczej do udanej zaliczyć nie mogą. W trzynastu spotkaniach zdobyli jedynie pięć punktów, dwukrotnie remisując i tylko raz zdołałali pokonać rywala (5:4 z KP Stanisławice). W ostatniej kolejce rundy jesiennej wysoko, bo aż 0:8 ulegli czwartym w tabeli Królewskim Jedlnia.

Podczas zimowych przygotowań Postęp rozegrał sześć pojedynków sparingowych. Wówczas uległ tylko drugiej drużynie Radomiaka (1:2), z Chojniakiem Wieniawa (A) zdołał dwubramkowo zremisować, natomiast z Zorzą Kowala (B), Ruszcovią Borkowice (B), KS Maków (B) i SKS Potworów (LO) pokazali się z dobrej strony i wygrali.

Do tej pory Zwolenianka w oficjalnych spotkaniach mierzyła się z Postępem tylko raz. W pierwszej kolejce ligowej aktualnego sezonu nasz zespół był górą, i przy wyniku 2:0 zapisał sobie trzy punkty.

Sędzią głównym spotkania będzie Pan Dawid Brzeski, a pomagać bedą mu panowie Lubecki oraz Posuniak. Pierwszy gwizdek zabrzmi już o godz. 13:00! Spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Białobrzegach.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT