NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Zwycięstwo na starcie wiosny!

Wrócili! Po 132 dniach piłkarze Zwolenianki znów zagrali o ligowe punkty.

W meczu rozgrywanym w Białobrzegach naprzeciw sobie stanęli 8. w tabeli Zwolenianka oraz zamykający statystykę Postęp Łaziska. Mimo tego, że gra nie powalała to powtórzył się scenariusz z poprzedniego meczu, i to nasz zespół zgarnął w tym meczu trzy punkty. Była to pierwsza ligowa wygrana naszej drużyny od sześciu spotkań.

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ – POSTĘP ŁAZISKA 3:1 (3:1)

Bramki: Paweł Rogala, Łukasz Furga, Adrian Zdżalik

Zwolenianka: Adrian Matysiak – Kacper Kusio, Michał Bernat, Konrad Królicki, Jakub Bańkowski, Mikołaj Stępień (Dominik Pawlak), Łukasz Furga, Paweł Rogala, Michał Sowa (Mateusz Wolszczak), Patryk Kwaśnik (Kacper Tuszyński), Adrian Zdżalik

FOTO

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT