NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Ciężki bój w Jastrzębii – zapowiedź

Przed nami kolejna odsłona piłkarskich emocji! W najbliższą niedzielę nasz zespół pojedzie z wizytą do Jastrzębii, na spotkanie piętnastej kolejki radomskiej Klasy A.

Akcja Jastrzębia po czternastu pojedynkach z 31 punktami jest wiceliderem ligi, i traci dwa punkty do liderującej Gracji Tczów. Na koncie ma dziesięć wygranych pojedynków, przy jednym remisie i trzech porażkach. W siedmiu dotychczasowych meczach rozgrywanych na swoim obiekcie, tylko jeden zespół zdołał wyjechać z kompletem punktów (porażka 0:1 z KS Jastrząb). W minionej kolejce, która inaugurowała rundę wiosenną, zespół Akcji zrewanżował się Energii II Kozienice za porażkę z pierwszego meczu (2:5), i odeslał przyjezdnych do domu wygrywając ten pojedynek 1:0.

Zwolenianka z Akcją w meczach o punkty mierzyły się już trzykrotnie. Pierwsze dwa pojedynki w tej samej lidze, ale w sezonie 2018/2019 wygrywał nasz zespół. W Jastrzębii 2:1, oraz w rewanżowej kolejce, w Zwoleniu 5:0. Ostatni mecz rozgrywany był na naszym terenie, w drugiej kolejce aktualnego sezonu. Wówczas Akcja odjechała od nas z kompletem punktów, wygrywając 3:2.
Czy Zwolenianka zrewanzuje się rywalowi za porażkę na swoim terenie z pierwszego meczu?

Mecz poprowadzi Pan Paweł Sobieraj, zaś Panowie Pawłowski i Zelga będą go asystować przy liniach bocznych. Pierwszy gwizdek zabrzmi w najbliższą niedzielę, o godzinie 14:00.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT