NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Remisowo w Jastrzębi! [FOTO]

W niedzielne popołudnie, 27 marca piłkarze Zwolenianki udali się w podróż do Jastrzębii, na spotkanie piętnastej kolejki radomskiej Klasy A. 

W jednym z sześciu niedzielnych spotkań piętnastej kolejki, naprzeciw sobie stanęli druga w tabeli Akcja Jastrzębia, oraz ósma Zwolenianka. Rywal w tym meczu nie zawiesił wysoko poprzeczki. Nasz zespół w pierwszej połowie stwarzał więcej sytuacji, jednak w dogodnych momentach brakowało szczęścia. W drugiej połowie jednak to gospodarze otworzyli wynik. Piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego trafiła pod nogi Roberta Wojciechowskiego, który zdołał wbić piłkę do siatki i wyprowadzić Akcję na prowadzenie. Nasi piłkarze jednak nie poprzestali na atakowaniu rywala, co opłaciło się w końcówce meczu. W polu karnym padł jeden z naszych, przez co arbiter podyktował rzut karny dla Zwolenianki. Do stałego fragmentu gry podszedł Łukasz Furga, który strzelając w lewy róg bramki odrobił straty.

AKCJA JASTRZĘBIA – ZWOLENIANKA 1:1 (0:0)

Gole: Łukasz Furga (k.)

Zwolenianka: Adrian Matysiak – Kacper Kusio, Konrad Królicki, Michał Bernat, Jakub Bańkowski, Arkadiusz Oleś, Łukasz Furga, Paweł Rogala, Dominik Sekuła, Patryk Kwaśnik (Kacper Tuszyński), Adrian Zdżalik (Mikołaj Stępień).

ZOBACZ ZDJĘCIA!

Następne spotkanie, rozpoczynające szesnastą serię gier nasz zespół rozegra w Zwoleniu, gdzie powalczy o komplet punktów z KP Stanisławice.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT