NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

W sobotę do Solca! – zapowiedź

Pogoda ustała, wracamy do grania! Po tygodniowej przerwie spowodowanej obfitymi opadami śniegu, piłkarze Zwolenianki znów wybiegną na A Klasowe boiska. W sobotę, rywalem naszej drużyny będzie czerwona latarnia ligi – Wisła Solec.

Beniaminkowi nie dane było zapunktować jeszcze w rundzie wiosennej. W dwóch spotkaniach stracili dziesięć bramek, i przegrywali kolejno z Zawiszą Sienno (2:4) i z Energią II Kozienice (0:6). Po piętnastu spotkaniach zamykają ligową tabelę, z siedmioma punktami na koncie. Wisła na swoim obiekcie dwukrotnie dotychczas odsyłała rywali bez punktów (3:1 z KS Magnuszew i 3:1 z Postępem Łaziska), zaś pięciokrotnie to ich przeciwnicy wracali do domów z bagażem bramek i punktów. Pierwszy ligowy pojedynek Zwolenianki z Wisłą w Zwoleniu, zakończył się triumfem naszego zespołu 7:3, zaś w późniejszym czasie wynik ten został sklasyfikowany jako walkower na naszą korzyść (7:0).

Wydarzenie poprowadzi arbiter Kacper Banaczek, z asystą Panów Mortki i Staniosa. Gwizdek po raz pierwszy zabrzmi o godz. 14:00.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT