NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Z Solca bez punktów

9 kwietnia, piłkarze Zwolenianki pojechali z delegacją do Solca nad Wisłą, by w ramach 17. kolejki Windoor Klasy A rozegrać pojedynek z miejscową Wisłą.

W starciu mierzyli się ostatni, i siódmy zespół ligi. Do przerwy obie drużyny pomimo wielu prób, nie zdołały otworzyć wyniku. W drugiej połowie karta się odwróciła, i Wisła jako pierwsza wyszła na prowadzenie. Kilkadziesiąt minut później, Zwolenianka za sprawą Adriana Zdżalika zdołała wyrównać rezultat. Ostatecznie, to zamykająca tabelę Wisła Solec zdobyła drugą bramkę w ostatniej minucie, dzięki czemu zapisała na swoim koncie trzecie domowe zwycięstwo.

WISŁA SOLEC – ZWOLENIANKA 2:1 (0:0)

Gol: Adrian Zdżalik

Zwolenianka: Adrian Matysiak – Kacper Kusio, Michał Bernat (Michał Duliasz), Konrad Królicki, Jakub Bańkowski, Łukasz Furga, Paweł Rogala, Mikołaj Stępień (Patryk Kwaśnik), Arkadiusz Oleś, Adrian Zdżalik, Dominik Sekuła (Michał Sowa)

Kolejne spotkanie, w ramach 18. kolejki nasza drużyna rozegra na własnym terenie, mierząc się z drużyną LZS-u Magnuszew.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT