NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Piłkarska Wielkanoc – zapowiedź

Czy to będą udane Święta Wielkanocne? W sobotę, 16 kwietnia Zwolenianka rozegra zaległe spotkanie 16. kolejki Windoor Klasy A. Do Zwolenia zawita zamykający tabelę KP Stanisławice.

Stanisławice po trzyletnim pobycie na najniższym szczeblu rozrywkowym powrócili w szeregi ,,Serie A”. Tego sezonu zapewne do udanych nie zaliczą. Po szesnastu spotkaniach, z siedmioma punktami zamykają ligową statystykę. Tylko trzy zespoły straciły punkty z beniaminkiem (Gryfia Mirów 1:4, Wisła Solec 2:3, KS Jastrząb 2:2). W rundzie wiosennej nie zdołali jeszcze zapunktować, dodatkowo stracili już dwanaście bramek, co jest najwyższym wynikiem w drugiej części sezonu. W minionej kolejce zespół ze Stanisławic uznał wyższość rywala, w przegranym meczu 0:3 z KS-em Magnuszew.

W historii spotkań o punkty Zwolenianka ze Stanisławicami mierzyła się już trzykrotnie. Dwa razy to nasz zespół cieszył się z kompletu punktów (6:1 i 5:3). W innym ze spotkań bez rozstrzygnięć – wynik 1:1.

Arbitrem pojedynku będzie Pan Jakub Siewierski, w asyście Panów Elertowicza i Warchoła.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT