NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Świąteczny triumf na własnym boisku!

Pierwsze domowe zwycięstwo w rundzie wiosennej zdobyli dziś piłkarze Zwolenianki. W Wielką Sobotę przed swoją publicznością odnieśli zwycięstwo nad ostatnim w tabeli KP Stanisławice.

Pomimo tego, że nasza gra nie była w tym meczu najlepsza, udało się zdobyć bramki i dowieźć wynik do ostatniego gwizdka. Swoje pierwsze bramki w sezonie zdobyli Arkadiusz Oleś, oraz 17-letni Michał Duliasz. Ten drugi jedno z trafień zaliczył już dwie minuty po pojawieniu się na boisku. Jest to drugie zwycięstwo naszego zespołu w kampanii wiosennej. Liczymy na to, że morale zespołu poszybują do góry, i kolejne wyniki ligowych potyczek będą równie zwycięskie.

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ – KP STANISŁAWICE 3:0 (1:0)

Gole: Arkadiusz Oleś, Michał Duliasz x2.

Zwolenianka: Adrian Matysiak – Kacper Kusio, Michał Sowa, Konrad Królicki, Dawid Magierek, Dominik Sekuła (Kacper Tuszyński), Jakub Bańkowski, Łukasz Furga, Arkadiusz Oleś (Mateusz Wolszczak), Adrian Zdżalik (Michał Duliasz), Patryk Kwaśnik (Mikołaj Stępień)

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT