NADCHODZĄCE MECZE

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

Świąteczny triumf na własnym boisku!

Pierwsze domowe zwycięstwo w rundzie wiosennej zdobyli dziś piłkarze Zwolenianki. W Wielką Sobotę przed swoją publicznością odnieśli zwycięstwo nad ostatnim w tabeli KP Stanisławice.

Pomimo tego, że nasza gra nie była w tym meczu najlepsza, udało się zdobyć bramki i dowieźć wynik do ostatniego gwizdka. Swoje pierwsze bramki w sezonie zdobyli Arkadiusz Oleś, oraz 17-letni Michał Duliasz. Ten drugi jedno z trafień zaliczył już dwie minuty po pojawieniu się na boisku. Jest to drugie zwycięstwo naszego zespołu w kampanii wiosennej. Liczymy na to, że morale zespołu poszybują do góry, i kolejne wyniki ligowych potyczek będą równie zwycięskie.

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ – KP STANISŁAWICE 3:0 (1:0)

Gole: Arkadiusz Oleś, Michał Duliasz x2.

Zwolenianka: Adrian Matysiak – Kacper Kusio, Michał Sowa, Konrad Królicki, Dawid Magierek, Dominik Sekuła (Kacper Tuszyński), Jakub Bańkowski, Łukasz Furga, Arkadiusz Oleś (Mateusz Wolszczak), Adrian Zdżalik (Michał Duliasz), Patryk Kwaśnik (Mikołaj Stępień)