NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Po komplet z Magnuszewem! – zapowiedź

Kolejny weekend piłkarskich emocji. W sobotę, ponownie na własnym terenie Zwolenianka zagra o ligowe punkty. W meczu 18. Kolejki Windoor Klasy A odbędzie się pojedynek ósmej, i jedenastej ekipy ligi.

KS LZS Magnuszew występuje na siódmym poziomie rozgrywkowym nieprzerwanie od 2018 roku. W aktualnym sezonie zajmuje on 11. pozycję w tabeli ze stratą punktową do Zwolenianki wynoszącą aż dziesięć oczek. W rundzie jesiennej w czterech spotkaniach zdobyli siedem punktów, co plasowało by ich na siódmej pozycji, i co ciekawe jako jedyni w tej kampanii przeciwstawili się silnemu wiceliderowi z Jedlni (3:3). W minionej, zaległej kolejce w spotkaniu z Postępem Łaziska pokazali się z dobrej strony i zgarnęli komplet punktów, wygrywając 4:1.

Trzykrotnie dotychczas Zwolenianka mierzyła się w oficjalnych meczach z LZS-em. We wszystkich tych pojedynkach komplet punktów zgarnywał nasz zespół, z bilansem jedenastu zdobytych bramek. W kampanii jesiennej obecnego sezonu Zwolenianka odjechała z Magnuszewa z pełną zdobyczą punktową, trzema bramkami i czystym kontem.

Spotkanie poprowadzi Pani Milena Połosa, z asystą Panów Szewczyka i Prokopa.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT