NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Trzy punkty na swoim terenie! [FOTO]

Sobotnim popołudniem, 23 kwietnia piłkarze Zwolenianki odnieśli kolejne domowe zwycięstwo w lidze.

W meczu 18. kolejki Zwolenianka rozegrała batalię o punkty z LZS-em Magnuszew. Pojedynek zakończył się łagodnym, jednobramkowym zwycięstwem naszej drużyny. Jedyną bramkę w tym meczu już w dziesiątej minucie zdobył Adrian Zdżalik. Jest to drugie z rzędu zwycięstwo Biało-Zielonych, drugie z rzędu również na swoim terenie i dodatkowo drugie z rzędu na zero z tyłu.

ZWOLENIANKA – KS LZS MAGNUSZEW 1:0 (1:0)

Gol: Adrian Zdżalik

Zwolenianka: Adrian Matysiak – Kacper Kusio, Konrad Królicki, Dawid Magierek – Arkadiusz Oleś, Jakub Bańkowski, Michał Sowa (Łukasz Furga), Paweł Rogala, Dominik Sekuła (Michał Duliasz) – Adrian Zdżalik, Patryk Kwaśnik (Mikołaj Stępień).

FOTO

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT