NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Zwycięska majówka!

Majówka udana! 1. maja, w Kuczkach Zwolenianka rozgrywała spotkanie 19. kolejki Windoor Klasy A. Rywalem w tej serii gier była Iskra Gózd.

Siedem goli oglądali kibice zgromadzeni na stadionie Iskry w Kuczkach. Jako pierwszy worek z bramkami rozwiązał Arkadiusz Oleś, który efektownym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Kilkanaście minut później Iskra zdołała zdobyć dwie bramki w odstępie dwóch minut, jednak chwilę potem efektowne trafienie z rzutu wolnego zaliczył Łukasz Furga i do przerwy oba zespoły schodziły z remisowym wynikiem. W drugiej odsłonie jeszcze swoje bramki dołożyli Dominik Sekuła i Mikołaj Stępień. Jeszcze przed końcem meczu gospodarze zdołali zdobyć kontaktowe trafienie, jednak po końcowym gwizdku, to nasz zespół cieszył się z trzech punktów.

ISKRA GÓZD – ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 3:4 (2:2)

Gole: Arkadiusz Oleś, Łukasz Furga, Dominik Sekuła, Mikołaj Stępień.

Zwolenianka: Adrian Matysiak – Kacper Kusio, Konrad Królicki, Dawid Magierek, Dominik Sekuła, Michał Sowa, Łukasz Furga, Jakub Bańkowski, Arkadiusz Oleś (Michał Duliasz), Patryk Kwaśnik (Mikołaj Stępień), Adrian Zdżalik (Jakub Libiszewski).

A my już teraz zapraszamy kibiców na kolejne spotkanie! W sobotę, o godz. 18 zagramy na swoim boisku z KS-em Jastrząb.

FOTORELACJA

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT