NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Piąty remis w sezonie

W słoneczny sobotni wieczór, 7 maja w Zwoleniu odbył się mecz 20. kolejki Windoor Klasy A, pomiędzy gospodarzem obiektu Zwolenianką a ósmym w tabeli KS-em Jastrząb.

Można powiedzieć, że zabrakło szczęścia w kilku dogodnych sytuacjach naszej drużyny. Piłka po strzałach naszych zawodników kilkukrotnie obijała obramowanie bramki, a czasem minimalnie mijała jej światło. Jako pierwszy do siatki gości trafił Arkadiusz Oleś, który po wspaniałej akcji Dominika Sekuły wykończył jego dośrodkowanie. Na chwilę przed końcem pierwszej połowy goście po zamieszaniu w polu karnym zdołali wyrównać, po samobójczym trafieniu Dawida Magierka. Druga połowa przyniosła więcej walki i twardej gry. Nadzieję dla naszej drużyny przywrócił jeszcze w tym meczu Adrian Zdżalik, który zdobył bramkę dającą nam prowadzenie. Niestety trwało to tylko dziesięć minut, bowiem jastrzębianie po raz kolejny cieszyli się z bramki. Po nerwowej końcówce rezultat ten utrzymał się do końca. Po końcowym gwizdku zawrzało między zawodnikami obu drużyn, czego rezultatem była m.in. czerwona kartka dla Dawida Magierka.

ZWOLENIANKA – KS JASTRZĄB 2:2 (1:1)

Gole: Arkadiusz Oleś, Adrian Zdżalik

Zwolenianka: Jakub Opiela – Kacper Kusio, Michał Sowa, Konrad Królicki, Dawid Magierek, Dominik Sekuła, Jakub Bańkowski, Łukasz Furga, Arkadiusz Oleś, Mikołaj Stępień (Paweł Rogala), Adrian Zdżalik (Patryk Kwaśnik)

FOTO

 

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT