NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Druga wiosenna porażka

14 maja w Bieszkowie Dolnym, został rozegrany pojedynek 21. kolejki radomskiej Windoor Klasy A, w którym naprzeciw sobie stanęły dziewiąta w tabeli Gryfia Mirów, i siódma Zwolenianka.

Niestety braki kadrowe, masa błędów i nieporozumień z naszej strony zaważyły na wyniku wczorajszego spotkania. Pomimo tego, że jako pierwsi otworzyliśmy wynik gospodarze nie padli na kolana, lecz coraz częściej rozczytywali nasze intencje, rozgrywali szybsze piłki, dzięki czemu to oni cieszyli się z kompletu punktów. Po raz trzeci z rzędu jako pierwszy do bramki w meczu trafił Arkadiusz Oleś, który po składnej akcji naszego zespołu obrócił obrońcę w polu karnym i trafił w bramkę gospodarzy. Jakiś czas później drużyna Gryfii odpowiedziała bramką na 1:1, i niedługo potem wynik do przerwy ponownie ustalił rywal, którego zawodnik strzałem zza pola karnego pokonał naszego bramkarza. Niedługo po rozpoczęciu drugiej odsłony ponownie na boisku padła bramka wyrównująca. Po dośrodkowaniu w pole karne, piłkę do bramki Mirowa wpakował Mikołaj Stępień. Niestety, po tej bramce nasz rywal ruszył do przodu, czego efektem była indywidualna akcja zawodnika i trafienie dające prowadzenie mirowianom. Wynik meczu ustalono niedługo przed końcem. Piłkę wykopaną przez golkipera Gryfii przejął jeden z napastników, który zdobył czwartą, zwycięską bramkę dla swojej drużyny.

GRYFIA MIRÓW – ZWOLENIANKA 4:2 (2:1)

Gole: Arkadiusz Oleś, Mikołaj Stępień.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT