NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

Zwolenianka – ENEA Energia II Kozienice 2:0

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Derbowa wygrana!

21 maja, w Zwoleniu w 28. derbach powiatu zwoleńskiego naprzeciw sobie stanęły siódma w tabeli Zwolenianka i dziesiątą Iłżanka Kazanów. Pojedynek odbył się w ramach 22. kolejki Windoor Klasy A. 

Pomimo kilkukrotnych, dogodnych sytuacji naszej drużyny kibice zgromadzeni na trybunach oglądali tylko jedno trafienie. Pierwsza połowa wyglądała chaotycznie, jedna i druga drużyna szukała szczęścia. Łukasz Furga po fantastycznym strzale z rzutu wolnego obił poprzeczkę. Iłżanka próbowała szukać prowadzenia, lecz doskonale między słupkami naszej bramki spisywał się Adrian Matysiak. W drugiej połowie gospodarze ruszyli do przodu, i częściej dochodzili do sytuacji bramkowych. Los odwrócił sie w 64′ minucie. Paweł Rogala efektownym strzałem z woleja wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Po tym wydarzeniu gospodarze jeszcze bardziej ruszyli w poszukiwaniu kolejnych trafień, lecz wielokrotne obijanie bramki i obrońców Iłżanki nie przyniosło efektów. Cieszą nas kolejne punkty zdobyte na swoim terenie. W rundzie wiosennej jeszcze żadnej drużynie nie udało się odczarować obiektu przy Sportowej.

ZWOLENIANKA – IŁŻANKA KAZANÓW 1:0 (0:0)

Gol: Paweł Rogala.

Zwolenianka: Adrian Matysiak – Kacper Kusio, Michał Sowa, Konrad Królicki, Dominik Pawlak, Arkadiusz Oleś, Łukasz Furga, Jakub Bańkowski, Mikołaj Stępień, Adrian Zdżalik, Paweł Rogala + Bartłomiej Domagała, Patryk Kwaśnik, Jakub Libiszewski, Łukasz Zaniewski.

FOTO

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT