NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Porażka z liderem

29 maja, w Tczowie w derbach powiatu stanęli naprzeciw sobie liderująca w tabeli Gracja Tczów, i siódma w tabeli Zwolenianka.

Od samego początku Gracja całkowicie prowadziła grę w tym spotkaniu. Była lepsza pod względem technicznym, szybkościowym i niestety skuteczności. Widać było wyraźną przewagę lidera, który ciągle napierał na bramkę strzeżoną przez Adriana Matysiaka. Pierwszą z bramek w 12 minucie zdobył dla tczowian były piłkarz naszego klubu – Daniel Walaszczyk. Drugie trafienie, tym razem z rzutu karnego zdobył drugi z absolwentów Zwolenianki – Mateusz Ogonowski. Na drugą połowę nasz zespół wyszedł bardziej otwarty. Częściej dochodził do sytuacji bramkowych, lecz brakowało odpowiedniego wykończenia. Rywale grali bardziej chaotycznie, ale wciąż potrafili przebić się przez naszą obronę i zagrażać naszej bramce. W ostatnich dwudziestu minutach kolejne trafienia dla rywali dołożyli Walaszczyk, Hebda i ponownie z karnego Ogonowski. Przeciwnicy po zwycięstwie nad naszą drużyną świętowali awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

GRACJA TCZÓW – ZWOLENIANKA 5:0 (2:0)

Zwolenianka: Adrian Matysiak – Dominik Pawlak, Konrad Królicki, Michał Sowa, Kacper Kusio, Arkadiusz Oleś, Jakub Bańkowski, Łukasz Furga, Mikołaj Stępień, Adrian Zdżalik, Paweł Rogala + Michał Duliasz, Łukasz Zaniewski, Patryk Kwaśnik, Dawid Magierek

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT