NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Zawisza lepsza od Zwolenianki

W sobotnie, deszczowe przedpołudnie na boisku przy Sportowej w spotkaniu 24. kolejki Windoor Klasy A siódma w tabeli Zwolenianka podjęła walczącą o awans Zawiszę Sienno.

Zwolenianka, grając w okrojonym składzie próbowała odkupić winy za ostatnie porażki. Jednak to Zawisza jako pierwsza wyszła na prowadzenie. W 10 minucie Paweł Swat urwał się defensywie gospodarzy i otworzył rezultat. W pierwszej połowie to nasza drużyna przebywała częściej na połowie rywala, próbowała swojego szczęścia, lecz do przerwy rezultat nie uległ zmianie. W drugiej połowie ponownie przyjezdni znaleźli szczęście, w postaci drugiej bramki. Kolejne dwa trafienia przedstawiciele Zawiszy zdobywali w ostatnich dwudziestu minutach, za sprawą Kamila Kubiaka. Jedynego honorowego gola dla naszej drużyny zdobył w 77 minucie Mikołaj Stępień. Jest to pierwsza porażka w kampanii wiosennej Zwolenianki na swoim terenie, i dziewiąta w sezonie.

ZWOLENIANKA – ZAWISZA SIENNO 1:4 (0:1)

Gol: (77’) Mikołaj Stępień.

Zwolenianka: Jakub Opiela – Dawid Magierek, Konrad Królicki, Dominik Pawlak, Kacper Kusio, Łukasz Furga, Michał Sowa, Jakub Bańkowski, Michał Duliasz, Łukasz Zaniewski, Patryk Kwaśnik oraz Mikołaj Stępień, Arkadiusz Oleś.

FOTO

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT