NADCHODZĄCE MECZE

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

Zawisza lepsza od Zwolenianki

W sobotnie, deszczowe przedpołudnie na boisku przy Sportowej w spotkaniu 24. kolejki Windoor Klasy A siódma w tabeli Zwolenianka podjęła walczącą o awans Zawiszę Sienno.

Zwolenianka, grając w okrojonym składzie próbowała odkupić winy za ostatnie porażki. Jednak to Zawisza jako pierwsza wyszła na prowadzenie. W 10 minucie Paweł Swat urwał się defensywie gospodarzy i otworzył rezultat. W pierwszej połowie to nasza drużyna przebywała częściej na połowie rywala, próbowała swojego szczęścia, lecz do przerwy rezultat nie uległ zmianie. W drugiej połowie ponownie przyjezdni znaleźli szczęście, w postaci drugiej bramki. Kolejne dwa trafienia przedstawiciele Zawiszy zdobywali w ostatnich dwudziestu minutach, za sprawą Kamila Kubiaka. Jedynego honorowego gola dla naszej drużyny zdobył w 77 minucie Mikołaj Stępień. Jest to pierwsza porażka w kampanii wiosennej Zwolenianki na swoim terenie, i dziewiąta w sezonie.

ZWOLENIANKA – ZAWISZA SIENNO 1:4 (0:1)

Gol: (77’) Mikołaj Stępień.

Zwolenianka: Jakub Opiela – Dawid Magierek, Konrad Królicki, Dominik Pawlak, Kacper Kusio, Łukasz Furga, Michał Sowa, Jakub Bańkowski, Michał Duliasz, Łukasz Zaniewski, Patryk Kwaśnik oraz Mikołaj Stępień, Arkadiusz Oleś.