NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Pierwsza drużyna młodzieżowa zakończyła sezon!

Rozgrywki rundy wiosennej zakończyła drużyna orlików z rocznika 2011/2012. Trenerzy Adam Chołuj i Dawid Magierek poprowadzili zespół w dziesięciu meczach, w których młodzi piłkarze zdobyli osiem zwycięstw, jeden remis i porażkę, ostatecznie na koniec zajmując drugą lokatę.

W ostatnim meczu rozgrywek orlicy Zwolenianki zagrali na swoim boisku z rówieśnikami z drużyny Powiślanki Lipsko. Ostatecznie Powiślanka zeszła z boiska pokonana, z wynikiem 15:3. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Franciszek Puk x7, Wiktor Przepiórzyński x3, Michał Rosicki x2, Igor Wierzbicki x2, Piotr Makuch.

W nowym sezonie chłopcy będą występować w nowym systemie, tzw. ,,dziewiątkach’’. Była to dobra runda w wykonaniu młodych zawodników, lecz wciąż czeka ich dużo pracy.

 

!!!FOTORELACJA!!!

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT