NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Wicelider nam nie straszny!

W niedzielę, 12 czerwca piłkarze Zwolenianki rozgrywali pojedynek 25. kolejki Windoor Klasy A w Poświętnem, z wiceliderem rozgrywek, miejscowymi Królewskimi Jedlnia.

Widzom zgromadzonym na obiekcie Królewskich na pewno nie brakowało emocji. Od początku mecz układał się po naszej myśli. W większości czasu pierwszej połowy prowadziliśmy grę i napieraliśmy na bramkę strzeżoną przez Macieja Mazurka. Wynik meczu w 37′ minucie otworzył Łukasz Furga, który strzałem z rzutu wolnego pokonał golkipera rywali. Na odpowiedź gospodarzy długo czekać nie trzeba było. W końcówce pierwszej części nasz zespół oddał inicjatywę Królewskim co poskutkowało dwoma bramkami w odstępie trzech minut. Najpierw Adriana Matysiaka pokonał Eryk Machnio, a także trzy minuty później efektownym strzałem po rzucie rożnym popisał się Jakub Skalski.

Na drugą odsłonę nasz zespół wyszedł jeszcze bardziej otwarty i silniejszy. Jednak to gospodarze jako pierwsi w drugiej połowie zdobyli bramkę. Na 3:1 w 51′ minucie ponownie podwyższył Jakub Skalski. Zespół Zwolenianki jeszcze bardziej podbudowany ruszył do przodu i zamknął Królewskich na ich połowie. Po wielu próbach ponownie to Łukasz Furga wpisał się na listę strzelców. Z wysokości ósmego metra pokonał Mazurka i dał kontakt naszej drużynie. Trzy minuty później chaos rywala ponownie został wykorzystany. Mikołaj Stępień główką ustalił rezultat remisowy i na boisku było już 3:3. Wynik na korzyść gości ze Zwolenia mógł być jeszcze większy, lecz Arkadiusz Oleś trafił tylko w poprzeczkę, a gol Mikołaja Stępnia nie został uznany z powodu spalonego.

Dzisiejsza gra Zwolenianki była naprawdę przyjemna dla oka. Liczymy, że za tydzień w ostatnim już meczu chłopaki zagrają równie dobre spotkanie, i zakończą sezon pozytywnym akcentem.

KRÓLEWSCY JEDLNIA – ZWOLENIANKA 3:3 (2:1)

Gole: Łukasz Furga (37′, 65′), Mikołaj Stępień (68′)

Zwolenianka: Adrian Matysiak – Dawid Magierek, Konrad Królicki, Dominik Pawlak, Jakub Bańkowski (Michał Sowa), Łukasz Furga, Dominik Sekuła, Paweł Rogala, Arkadiusz Oleś, Mikołaj Stępień, Adrian Zdżalik.

FOTO

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT